0

Prostatos ligos

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 1,45 €
Kaina knygyne: 2,09 €*
Sutaupote: 0.64 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Prostatos ligos

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 125 x 205 mm
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • ISBN ar kodas: 9789955221678

2020-10-31 1.45 InStock
Į krepšelį
Knygos "Prostatos ligos" aprašymas

Sveikata - svarbus kokybiško žmogaus gyvenimo pamatas, kurio tvirtumu dera rūpintis kiekvienam. Ne paslaptis, kad susidūrę su kokia nors sveikatos problema žmonės ne visada turi galimybę gauti reikiamą informaciją. Tad ši sveikatinimo literatūros serija padės skaitytojams išsamiau susipažinti su rūpimais klausimais. Žinoma, šie leidiniai nepakeis kvalifikuoto gydytojo konsultacijos, bet padės žmonėms prusti ir ugdytis sąmoningesnį požiūrį į savo sveikatą.


Knyga "Prostatos ligos"  supažindins su itin svarbiu vyro organizme organu, turinčiu jo gyvenime didelę reikšmę. Ne veltui sakoma, kad prostata yra antroji vyro širdis. Prostatos ligos gali persekioti visą gyvenimą, todėl labai svarbu žinoti, kodėl jos prasideda, kas didina riziką susirgti, kaip tų rizikos veiksnių išvengti ir ką daryti susirgus. 

TURINYS

TURINYS


Trumpai apie prostatą / 5

Prostatos ligų rizikos veiksniai / 7

Prostatitas / 8

Gerybinis prostatos išvešėjimas / 13

Prostatos vėžys / 19

Ką reikėtų žinoti norint, kad prostata būtū sveika / 23

Parašykite atsiliepimą apie "Prostatos ligos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Urogenitalinė sistema

Balys Dainys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Prostatos ligos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Prostatos ligos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Prostatos ligos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Prostatos ligos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Balys Dainys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Prostatos ligos" perkama kartu