Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Prostatos ligos

Kaina: 0,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 0.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prostatos ligos" aprašymas

Sveikata - svarbus kokybiško žmogaus gyvenimo pamatas, kurio tvirtumu dera rūpintis kiekvienam. Ne paslaptis, kad susidūrę su kokia nors sveikatos problema žmonės ne visada turi galimybę gauti reikiamą informaciją. Tad ši sveikatinimo literatūros serija padės skaitytojams išsamiau susipažinti su rūpimais klausimais. Žinoma, šie leidiniai nepakeis kvalifikuoto gydytojo konsultacijos, bet padės žmonėms prusti ir ugdytis sąmoningesnį požiūrį į savo sveikatą.


Knyga "Prostatos ligos"  supažindins su itin svarbiu vyro organizme organu, turinčiu jo gyvenime didelę reikšmę. Ne veltui sakoma, kad prostata yra antroji vyro širdis. Prostatos ligos gali persekioti visą gyvenimą, todėl labai svarbu žinoti, kodėl jos prasideda, kas didina riziką susirgti, kaip tų rizikos veiksnių išvengti ir ką daryti susirgus. 

TURINYS

TURINYS


Trumpai apie prostatą / 5

Prostatos ligų rizikos veiksniai / 7

Prostatitas / 8

Gerybinis prostatos išvešėjimas / 13

Prostatos vėžys / 19

Ką reikėtų žinoti norint, kad prostata būtū sveika / 23

  • Autorius: Balys Dainys
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 125 x 205 mm
  • ISBN ar kodas: 9789955221678

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prostatos ligos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Urologijos, ginekologijos, nefrologijos knygos

Balys Dainys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prostatos ligos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prostatos ligos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prostatos ligos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prostatos ligos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Balys Dainys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prostatos ligos" perkama kartu