AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Protas valdantis Materiją

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Protas valdantis Materiją" aprašymas

„Protas valdantis Materiją“ - tai yra pirmoji knyga iš trijų knygų kurso. Labai rekomenduojame pradėti studijas nuo šios knygos, ir tik tuomet pereiti prie 2 ir 3 dalių.

Šios trys serijos knygos sudaro labai gilų ir išsamų mistinės arba dvasinės psichologijos kursą. Unikalus mokymų ir praktinių pratimų derinys suteikia jums viską, ko reikia, norint pakeisti savo gyvenimą ir materializuoti didesnę gausą.

Kursas į gausingą gyvenimą buvo perduotas tiesioginio apreiškimo pavidalu iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos, kuri tarnauja Dangiškosios Motinos visiems Žemės žmonėms tarnystėje. Jos šiltas, asmeniškas ir puoselėjantis vedimas parodo jums, kaip įveikti psichologinius blokus, kurie jums neleidžia išreikšti savo pilno kūrybinio potencialo. Šioje knygoje išmoksite:

* Priimti gausingą gyvenimą kaip natūralią, Dievo jums padovanotą būseną.
* Išsilaisvinti nuo stygiaus sąmonės, kuri verčia daugumą žmonių praleisti visą gyvenimą nesibaigiančioje kovoje.
* Liautis savo pasąmonėje atstūminėti gausą ir sąmoningai priimti tai, kas jums dovanai yra dovanojama.
* Sužinosite, iš kur ateina gausa ir kodėl negalite laikytis pasyvaus požiūrio, jeigu norite ją gauti.
* Sužinosite, kad jūsų protas yra sukurtas būti dvasinės energijos laidininku.
* Atsiverti šiam energijos tekėjimui ir ją nukreipti, kad ji suteiktų jums dvasinę ir materialią gausą jūsų gyvenime.
* Sužinosite, kodėl proto valdžia materijai yra ne tik įmanoma, bet yra visiškai natūrali, nes materija yra protas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Protas valdantis Materiją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Kim Michaels pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Protas valdantis Materiją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Protas valdantis Materiją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Protas valdantis Materiją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Protas valdantis Materiją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kim Michaels tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Protas valdantis Materiją" perkama kartu