0

Pirkėjų atsiliepimai

Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 1,40 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-28


2022-05-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga" aprašymas

Tęsiama žymaus XVII a. Prūsijos istoriografinio paminklo - Mato Pretorijaus ( apie 1635-1704) rankraščio publikacija. Ketvirtas tomas – Prūsijos įdomybių, arba Prūsijos regyklos septintoji knyga Prūsų bažnyčios kronika, pateikiama originalo kalbomis kartu su vertimu į lietuvių kalbą. M. Pretorijus aprašo visų krikščioniškų Bažnyčių, veikusių teritorijoje, besidriekiančioje nuo Lietuvos ir Kuršo rytuose iki Pomeranijos vakaruose, istoriją: katalikų iki reformacijos ir potridentiniu laikotarpiu, taip pat liuteronų, reformatų bei anabaptistų. Apžvelgia visų bažnyčių eretikų ir klaidatikių pažiūras, polemiką, žymiausius teologus ir polemistus. Chronologijos požiūriu veikalas apima laikotarpį nuo pirmųjų mūsų eros amžių iki 1698 m.
Skelbiamoji knyga yra vertingas istoriografijos paminklas ir kartu turtingas informacijos šaltinis XVII a. antrojoje pusėje Karaliaučiaus ir Dancigo polemistų teologinių pažiūrų ir jų pozicijų istoriniams tyrinėjimams.
I. Lukšaitė savo straipsnyje – įvade priėjo išvados, kad autorius rašė krikščioniškųjų Bažnyčių istoriją iš irenizmo pozicijų, kurios skatino siekti taikaus būvio, ieškoti bendrybių tarp skirtingai tikinčių krikščionių.
Sudarytoja Ingė LukšaitėKiti taip pat domėjosi


2020-04-28

Parašykite atsiliepimą apie "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Istoriografija

Matas Pretorijus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matas Pretorijus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Prūsijos įdomybės, arba Prūsijos regykla, 4 tomas, VII knyga" perkama kartu