0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach

Kaina internetu: 35,49 €
Kaina knygyne: 36,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 35.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach" aprašymas

Monografija „Prūsijos Orfėjas. Poeto Simono Dacho savivoka ir kultūrinė recepcija“ pasakoja apie Klaipėdoje gimusio žinomiausio ir produktyviausio XVII šimtmečio Prūsijos poeto komunikacinę aplinką, iškilimą į socialinį elitą, jo poeziją ir pomirtines kūrybos ir gyvenimo interpretacijas. Pirmoji knygos dalis skirta iššifruoti savivaizdžiui, kurį S. Dachas užkodavo savo poemose ir kurį jis norėjo įrėžti savo amžininkų atmintin.

Antroje knygos „Prūsijos Orfėjas. Poeto Simono Dacho savivoka ir kultūrinė recepcija“ dalyje nagrinėjami vaizdiniai, kuriuos vėliau gyvenusios kartos moksle ir kultūrinėje atmintyje kūrė apie S. Dachą ir jo kūrybą.

Vokiečių kalba išleista knyga papildyta išsamiomis santraukomis anglų ir lietuvių kalbomis. Priede pateikiama S. Dacho kūrinių, kuriuos šiandien galima rasti Lietuvos bibliotekose, pavyzdinė bibliografija.Parašykite atsiliepimą apie "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Axel E. Walter parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Axel E. Walter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Orpheus Prutenus. Selbstkonzept und Rezeption des Dichters Simon Dach" perkama kartu