0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Prūsų kalba

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 219
  • ISBN ar kodas: 9789955185826

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prūsų kalba" aprašymas

Vadovėlį sudaro keturios dalys, skirtos įvairiems prūsų kalbos lygmenims: fonetikai ir rašybai, leksikai, morfologijai ir sintaksei.
Vadovėlis turėtų suteikti bendriausių žinių apie prūsų kalbos sistemą - žodyną, fonologiją ir fonetiką, morfologiją, sintaksę - bei prūsų tautos istoriją kitų baltų tautų kontekste, padėti išmokti skaityti prūsų kalbos paminklus. Daug dėmėsio skiriama prūsiškųjų katekizmų gretinimui su vokiškuoju originalu.
Knyga bus naudinga lituanistams, baltistams ir tiems, kam įdomu pažinti ne tik savąją, bet ir senovinę išnykusios galingos Pabaltijo genties - prūsų - kalbą.

Parašykite atsiliepimą apie "Prūsų kalba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prūsų kalba, kurią skaitytojams dovanoja Audronė Kaukienė, Dalia Pakalniškienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Kaukienė, Dalia Pakalniškienė su knyga Prūsų kalba jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prūsų kalba patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Kaukienė, Dalia Pakalniškienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prūsų kalba palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Prūsų kalba" perkama kartu