0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Przewodnik po kościołach wileńskich

Sudarė: Mindaugas Paknys
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.89 SoldOut

Knygos "Przewodnik po kościołach wileńskich" aprašymas

Pirmą kartą išleidžiamas patogaus formato, spalvingas ir informatyvus Vadovas po Vilniaus bažnyčias. Leidinys skirtas Vilniaus svečiams, norintiems susipažinti su senamiesčio bei priemiesčio bažnyčiomis. Vadovas patrauklus tuo, kad pateikia ne tik senamiesčio žemėlapį su pažymėtomis įvairių konfesijų šventovėmis, bet ir šešis atskirus maršrutus. Šiuose maršrutuose pristatomos vertingiausios gotikines, XVII a., vėlyvojo baroko bažnyčios ir cerkvės, siūlant aplankyti bažnyčias pagal istorinius laikotarpius.

Teksto autorius bei sudarytojas istorikas Mindaugas Paknys
Fotografijos Dainiaus Tunkūno
Dizainas “Savas takas ir Ko”.

*** Niewielki i poręczny, obficie ilustrowany oraz bogaty w treść przewodnik po kościołach Starówki oraz przedmieści Wilna jest pierwszą tego typu publikacją na rynku. Jest on unikalny nie tylko ze względu na to, że ukazuje mapę Starówki z zaznaczonymi na niej świątyniami, lecz także zawiera sześć oddzielnych marszrut prezentujących cechy szczególne konkretnego okresu historycznego.Parašykite atsiliepimą apie "Przewodnik po kościołach wileńskich"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Przewodnik po kościołach wileńskich", Mindaugas Paknys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Mindaugas Paknys su knyga "Przewodnik po kościołach wileńskich" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Przewodnik po kościołach wileńskich" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mindaugas Paknys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Przewodnik po kościołach wileńskich" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Przewodnik po kościołach wileńskich" perkama kartu