0

Pirkėjų atsiliepimai

Psalmynas

Kaina: 18,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Psalmynas" aprašymas

„Psalmių malda su Dievu kalbėjosi ir senovės izraelitai, ir Jėzus Kristus, ir visą amžių krikščionys. Ir šiandienos žmogus Psalmyne gali atrasti ne tik tinkamus žodžius asmeninei maldai, bet ir gyvą Dievo žodį jam. Psalmėmis išgiedama visa Biblija, vedanti mus į vis intymesnį Kristaus pažinimą ir susitikimą su Dievu.
Liturgijoje giedama psalmė kviečia apmąstyti Dievo žodį ir į jį atsiliepti. Jos paskirtis prakalbinti žmogų, paliesti jo širdį, burti tikinčiuosius į vieną Dievo tautą, į vieningą Kristaus Bažnyčią. Psalmynas sudaro ir Valandų liturgijos, priklausančios visai Dievo tautai, pagrindą. Švęsdamas ją bendruomenėje arba individualiai kiekvienas krikščionis turi galimybę patirti Dievo artumą, išgyventi vienybę su kitais Valandų liturgijos dalyviais.
Psalmės lydi krikščionį ne tik maldoje ar švenčiant sakramentus, bet ir laidojant savo mirusiuosius. Jos primena į Pažado Žemę keliaujančios Dievo tautos jausmus, moko suprasti mirtį kaip krikščionio Velykas, kaip perėjimą iš mirties į gyvenimą, į mylinčio Tėvo namus.
Lig šiol turėjome kunigo A. Liesio psalmių vertimą iš lotyniškosios Neovulgatos. Su džiaugsmu pristatome atskiru leidiniu išleistą Šventojo Rašto vertėjo prelato Antano Rubšio vertimą iš hebrajų kalbos, kurį Lietuvos Vyskupų Konferencija nusprendė naudoti kaip liturginį tekstą. Kadangi psalmėms būtinas ne tik tikslumas, bet ir skambumas, poetiškumas, ritmas, į pagalbą buvo pasitelkta poetė Aldona Puišytė. Psalmyno pritaikymu liturginiam naudojimui rūpinosi kunigas Artūras Kazlauskas.
Naujasis Psalmynas – dovana visai Dievo tautai. Tikimės, kad krikščionys mielai jį naudos ir asmeniškai melsdamiesi, ir rūpindamiesi liturgija sielovadoje. Muzikos kūrėjai galės šiuolaikiškai prakalbinti lietuviškus psalmių žodžius, pritaikydami juos giedojimui.
Tegul ši knyga tampa jūsų kasdienybės dalimi, tegul ji įkvepia jūsų maldas ir lydi jūsų darbus. Tepadeda pažinti mūsų Kūrėjo ir savo pačių širdis.“
Kardinolas Audrys Juozas Bačkis


  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 284
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294665
  • Vertėjas: Antanas Rubšys

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Psalmynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Maldos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Psalmynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Psalmynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Psalmynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Psalmynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Psalmynas" perkama kartu