⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis

Kaina: 11,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis" aprašymas

„Ypač ilgėjausi jaunystės, debiuto, pirmos knygos, naujos pradžios. Pradėti iš naujo, gyventi iš naujo, būti kitu buvo didžiulė pagunda mano gyvenime. Savo knygų viršeliuose skaičiau: „...keli turtingi gyvenimai... lakūnas, diplomatas, rašytojas...“

Įkopęs į septintą dešimtį, Romainas Gary buvo vienas populiariausių Prancūzijos rašytojų ir žurnalistų. Jausdamas, kad skaitytojai bei kritikai jau yra priklijavę jam pripažinto, tačiau geriausius laikus jau pragyvenusio rašytojo etiketę, kitą romaną „Meilutis“ jis pasirašė Emileʼio Ajaro slapyvardžiu. Antroji šiuo vardu pasirašyta knyga „Gyvenimas dar prieš akis“ sulaukė didžiulės sėkmės, pelnė rašytojui Goncourt’ų premiją ir tapo perkamiausiu XX amžiaus prancūzų romanu.

Toks populiarumas kėlė skaitytojų smalsumą, kas yra Emileʼis Ajaras. Bandydamas paslėpti pėdsakus, Gary sukūrė romaną „Pseudo“ – melagingą išpažintį ir vieną sėkmingiausių literatūrinių mistifikacijų. Prisidengdamas dviem kaukėmis Gary žaidė dvigubą ar net trigubą žaidimą – apsimetė esąs Polis Pavlovičius, prisipažįstantis esąs Emilis Ažaras, autorius knygų, kurias parašė pats Gary.

„Kai pasirašiau kelis šimtus kartų, kambariūkščio kiliminė danga buvo nuklota baltais lapais, juose į visas puses šliaužė mano pseudo, o mane suėmė klaiki baimė: parašas darėsi vis tvirtesnis, vis panašesnis, identiškas, toks, koks yra, vis stabilesnis. Jis buvo čia. Kažkoks žmogus, tapatybė, spąstai visam gyvenimui, nebuvimo buvimas, negalia, deformacija, sužalojimas pamažu mane savinosi, virto manimi. Emilis Ažaras. Aš įsikūnijau.“


  • Pavadinimas originalo kalba: Pseudo. Vie et mort d’Émile Ajar
  • Autorius: Romain Gary, Emile Ajar
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978995523631
  • Vertėjas: Akvilė Melkūnaitė, Diana Bučiūtė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis", Emile Ajar, Romain Gary. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Emile Ajar, Romain Gary su knyga "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Emile Ajar, Romain Gary. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pseudo. Emile'io Ajaro gyvenimas ir mirtis" perkama kartu