0

Psichikos ligos ir mes

Kaina internetu: 7,06 €
Kaina knygyne: 7,96 €*
Sutaupote: 0.90 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Psichikos ligos ir mes

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 134
  • ISBN ar kodas: 9955-497-10-6

2021-03-31 7.06 InStock
Į krepšelį
Knygos "Psichikos ligos ir mes" aprašymas

Leidinyje išsamiai aprašomos dažniausiai pasitaikančios psichikos ligos: šizofrenija, psichopatija, senatvės psichozė ir kt. Daug dėmesio skiriama lėtiniam alkoholizmui bei alkoholinei psichozei. Knygoje analizuojamos psichikos ligų atsiradimo priežastys, aptariami šių ligų gydymo principai, profilaktika. Pateikiami patarimai, kaip elgtis su žmogumi, grįžusiu iš psichiatrinės ligoninės į savo šeimą, darbo kolektyvą.

Parašykite atsiliepimą apie "Psichikos ligos ir mes"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Psichikos ligos ir mes, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Kriščiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Kriščiūnas su knyga Psichikos ligos ir mes jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Psichikos ligos ir mes patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Kriščiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Psichikos ligos ir mes palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Psichikos ligos ir mes" perkama kartu