0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Psichoanalitinė psichoterapija

Kaina internetu: 34,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-05-07 Vaidotas

Excellent resource.


2021-10-31 34.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Psichoanalitinė psichoterapija" aprašymas

Knyga "Psichoanalitinė psichoterapija" skirta psichoterapeutams, psichiatrams, psichologams, gydytojams rezidentams, studentams bei visiems kitiems besidomintiems psichoterapija.
Joje aprašomi teoriniai ir techniniai psichoanalitinės psichoterapijos aspektai bei praktinis jos pritaikymas.


2016-05-07

Excellent resource.

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoanalitinė psichoterapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Psichoanalitinė psichoterapija", kurią skaitytojams dovanoja Eugenijus Laurinaitis, Liudmila Andrikienė, Raimundas Milašiūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eugenijus Laurinaitis, Liudmila Andrikienė, Raimundas Milašiūnas su knyga "Psichoanalitinė psichoterapija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Psichoanalitinė psichoterapija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Laurinaitis, Liudmila Andrikienė, Raimundas Milašiūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Psichoanalitinė psichoterapija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Psichoanalitinė psichoterapija" perkama kartu