0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-26 Indrė

Skaičiau pirmąjį leidimą. Puikus ir gan išsamus supažindinimas su psichoanalize.


2022-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)" aprašymas

Psichoanalizės pradininku laikomas Sigmundas Freudas, kuris jos teoriją pagrindė 1900 m. Nuo pat pradžių tai buvo metodas, atskleidžiantis žmogaus elgesio motyvus ir pasąmonėje glūdinčius užslopintus išgyvenimus, jausmus bei mintis. Ilgainiui teorija peržengė medicinos mokslo ribas, o pati psichoanalizė tapo atspirties tašku beveik visoms šiuolaikinės psichoterapijos kryptims.

„Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ – Raimundo Milašiūno atnaujinta ir papildyta knyga visiems, besidomintiems psichoanalize ir norintiems geriau suprasti, kuo pagrįstas metodas, padedantis pažinti ir gydyti žmogaus sielą. Veikiami vaikystės patirčių, santykių su tėvais, stiprių išgyvenimų, išorinį pasaulį, kuriame gyvename, imame matyti ir vertinti kitaip, iškreipdami jo vaizdą. Autorius pateikia atsakymus į daugeliui kylančius klausimus apie psichoanalizę – kas ji yra ir kaip veikia, kalbėdamas apie psichoanalizės ištakas ir gilindamasis į tai, kaip funkcionuoja mūsų psichika, kodėl svarbūs vaikystėje patirti išgyvenimai, kokią jie turi įtaką dabartiniam mūsų gyvenimui, kokios yra asmenybės vidinių konfliktų priežastys ir kaip pajusti ribą tarp to, kas dar yra norma, o kas jau liga.

Psichoanalizė kinta, todėl ir ši knyga „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ nėra tik klasikinės teorijos atspindys ar atpasakojimas. Autorius kartais kritiškai žvelgia į klasikinės psichoanalizės postulatus ir šiuolaikiniu žvilgsniu vertina ne vien psichikos funkcionavimo, bet ir žmonių santykių aspektus. Taigi „Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų“ yra nedidelė, bet išsami šios šimtmetį plėtotos psichologijos, medicinos ir filosofijos sintezės apžvalga.

Raimundas Milašiūnas – vienas iš autoritetingiausių ir žinomiausių Lietuvos psichoterapeutų ir psichoanalitikų, ne vienus metus padedantis sveikti, kitaip į save pažvelgti ir gyvenimo būdą pakeisti daugybei pacientų. Autorius atstovauja intersubjektyviajai psichoanalizei, gerokai nutolusiai nuo klasikinio Sigmundo Freudo metodo, tačiau vienai pažangiausių šiuolaikinės psichoanalizės krypčių. Jis pabrėžia artimo žmonių ryšio reikšmę ir emociškai aktyvaus bei jautraus psichoterapeuto vaidmenį. Jo psichoterapija nuoširdi, vengianti dirbtinio neutralumo, kuris pacientui atrodo paprasčiausias abejingumas.
Raimundas Milašiūnas konsultuoja pacientus Valakupių psichoterapijos centre, teikia profesines supervizijas studentams ir psichoterapeutams Vilniaus psichoterapijos studijoje, yra Tarptautinės psichoanalitikų asociacijos, Olandijos psichoanalitikų draugijos bei Tarptautinės santykio psichoanalizės ir psichoterapijos asociacijos narys.


  • Autorius: Raimundas Milašiūnas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663468

2020-05-26

Skaičiau pirmąjį leidimą. Puikus ir gan išsamus supažindinimas su psichoanalize.

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Raimundas Milašiūnas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Raimundas Milašiūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Psichoanalizė. 100 klausimų ir atsakymų (2-as pataisytas ir papildytas leidimas)" perkama kartu