0

Psichoanalizės žodynas

  • Nuolaida knygai -31%
3.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 4.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2007-11-18 axx

kai kuriuos sakinius sunku suprasti. be issankstinio apsiskaitymo apie psichoanalize nesiulyciau skaityti, tiesiog be konteksto ir ziniu sunku suprasti

Informacija

Psichoanalizės žodynas

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 303
  • ISBN ar kodas: 9955-656-19-0

2021-01-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Psichoanalizės žodynas" aprašymas

Šiame "Psichoanalizės žodyne" pateikiami pagrindiniai psichoanalizės terminai. Žodynas skiriamas ne tik profesionaliems psichologams ir psichiatrams, - jis tikrai pravers visiems, kurie domisi psichoanalize.

"Psichoanalizės žodyno" sandara yra paprasta ir patogi, jame lengva rasti norimą terminą – visi antraštiniai žodžiai pateikiami abėcėlės tvarka. Prie kiekvieno termino nurodyti atitikmenys anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Knygos pabaigoje pridedamas anglų-lietuvių ir vokiečių-lietuvių kalbų psichoanalizės terminų žodynėlis.

Į lietuvių kalbą vertė Loreta Vaicekauskienė

2007-11-18

kai kuriuos sakinius sunku suprasti. be issankstinio apsiskaitymo apie psichoanalize nesiulyciau skaityti, tiesiog be konteksto ir ziniu sunku suprasti

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoanalizės žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologija, psichiatrija

Stig Fhaner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Psichoanalizės žodynas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Psichoanalizės žodynas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Psichoanalizės žodynas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Psichoanalizės žodynas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stig Fhaner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Psichoanalizės žodynas" perkama kartu