-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Psichologai irgi klysta

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.55 SoldOut

Knygos "Psichologai irgi klysta" aprašymas

Knyga "Psichologai irgi klysta" pasaulyje pripažinto neuropsichologo, filosofijos daktaro Paulo Pearsallo knyga. Universiteto profesorius Paulas Pearsallas taip pat yra ir septyniolikos knygų bei daugiau nei 200 mokslinių straipsnių autorius.
Visą gyvenimą jis siekė plačiai dalintis platesniam žmonių ratui sunkiai prieinamomis asmeninėmis ir mokslinėmis žiniomis. Paulas Pearsallas skatino kritiškai vertinti tiek naujausius mokslo tyrimus, tiek ir visuotinai pripažintas tiesas, ypač savipagalbos, psichologijos ir medicinos srityse. Už savo veiklą jis buvo ne kartą apdovanotas įvairiomis premijomis, tačiau labiausiai vertino savo darbe sutiktų žmonių asmenines patirtis.

"Gydytojas pajuokavo, jog šią knygą perskaičiusiam psichologui telieka pasikarti. Tačiau kai perskaičiau knygą, sustiprėjo noras gyventi. Mėgautis gyvenimu. Skanauti knygas. Ne ryti, bet sukramtyti jose pateikiamą sielos ir proto maistą. Nebekimšti į save savipagalbos „mėsainių“, nuo kurių lūžta knygynų lentynos."
Vertėjas, psichologas Julius Kvedarauskas

"Kartais nelengva atskirti paprastumą nuo banalumo, aiškumą nuo primityvumo. Taip pat nėra lengva atskirti populiariąją psichologiją nuo komercinio psichologinio „popso“. Ši knyga gali tapti puikia patarėja, padedančia atsirinkti iš daugelio šiuo metu madingų ir populiarių psichologijos knygų. Ją vertėtų perskaityti tiems, kurie mėgsta visokius „tobulėjimus“, „asmenybės augimus“ ir greitos laimės paieškas. Psichologai irgi neturėtų aplenkti šios knygos, kad galėtų atsakingiau rekomenduoti psichologinę literatūrą savo klientams."
Psichoterapeutas Robertas Petronis

Iš anglų kalbos vertė Julius Kvedarauskas


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Psichologai irgi klysta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Psichologai irgi klysta", Paul Pearsall. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Paul Pearsall su knyga "Psichologai irgi klysta" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Psichologai irgi klysta" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Paul Pearsall. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Psichologai irgi klysta" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Psichologai irgi klysta" perkama kartu