0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga


2021-04-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga" aprašymas

Psichologijos pagrindų kursas dirbantiems ekstremaliose situacijose yra įvadinio pobūdžio. Jis skirtas ugniagesiams gelbėtojams ir kitiems specialistams, dirbantiems ekstremaliomis sąlygomis, mokyti. Studijuojant dalyką supažindinama ne tik su psichologijos mokslu, pagrindiniais šio mokslo dėsningumais bei metodais, bet ir su profesinės veiklos psichologijos pagrindais.

Leidinį rekomendavo Statybinių medžiagų ir gaisrinės saugos katedra bei Statybos fakultetas.Parašykite atsiliepimą apie "Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologija. Psichiatrija

Mečislavas Griškevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mečislavas Griškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Psichologijos pagrindai asmenims, dirbantiems ekstremaliose situacijose: mokomoji knyga" perkama kartu