0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Psichologiniai muzikinės darnos aspektai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 13.89 SoldOut

Knygos "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai" aprašymas

Monografijoje nagrinėjama viena iš Lietuvoje mažai žinomų muzikos psichologijos sričių – muzikinės darnos (intervalų sistemos) suvokimas: dėsningumai, jų psichofiziniai, akustiniai, kognityviniai, kultūriniai, raidos aspektai. Aptariami tiksliųjų mokslų metodai (visų pirma statistiniai, akustiniai ir psichoakustiniai), naudojami muzikinių darnų tyrime, analizuojamos jų taikymo problemos. Pateikiami originalūs lietuvių tradicinio dainavimo (sutartinių ir solinio) darnų tyrimo rezultatai, analizuojamos psichoakustinės sutartinių intervalikos prielaidos, kognityviniai ir statistiniai solinio dainavimo intervalikos dėsningumai. Aptariami tradicinio muzikinio mąstymo ypatumai.Parašykite atsiliepimą apie "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai", kurią skaitytojams dovanoja Rytis Ambrazevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rytis Ambrazevičius su knyga "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rytis Ambrazevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Psichologiniai muzikinės darnos aspektai" perkama kartu