TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Psichologinių tyrimų duomenų analizė

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 6.49 SoldOut

Knygos "Psichologinių tyrimų duomenų analizė" aprašymas

Praktikos darbų knygoje nagrinėjami sudėtingesni duomenų analizės metodai: neparametriniai kriterijai, ranginių ir nominalinių kintamųjų ryšio koeficientai, dispersinė analizė, kovariacinė, blokuotų duomenų dispersinė, tiesinė, regresinė, psichologinių testų skalių standartizavimo ir patikimumo analizė.
Knyga skirta studentams, pasirinkusiems bakalauro studjų programą, studijuojantiems antrąjį statistikos ir psichologinių tyrimų duomenų analizės kursą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Psichologinių tyrimų duomenų analizė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Psichologinių tyrimų duomenų analizė", Raimundas Vaitkevičius, Aušra Saudargienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Raimundas Vaitkevičius, Aušra Saudargienė su knyga "Psichologinių tyrimų duomenų analizė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Psichologinių tyrimų duomenų analizė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Raimundas Vaitkevičius, Aušra Saudargienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Psichologinių tyrimų duomenų analizė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Psichologinių tyrimų duomenų analizė" perkama kartu