0

Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami

Informacija

Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami" aprašymas
Psichoterapijos veiksmingumo tyrimai yra daugiabriaunis procesas. Jie suteikia galimybę pažvelgti į sudėtingą pokyčių proceso visumą, išryškinant veiksnius, skatinančius asmens išgijimo, augimo ar brendimo procesus, taip pat ir tuos, kurie trikdo asmens savireguliacijos, prisitaikymo ar saviraiškos procesus. Knyga "Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami" bus įdomi ir reikalinga psichologams ir psichoterapeutams praktikams, bus naudinga planuojant tolesnius mokslinius psichoterapijos tyrinėjimus, galbūt bus svarbi ir tiems, kurie ieško pagalbos.

Parašykite atsiliepimą apie "Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Gražina Gudaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Gražina Gudaitė su knyga Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gražina Gudaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Psichoterapijos veiksmingumas. Terapiniai veiksniai ir subjektyviai išgyvenami" perkama kartu