⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
2021-05-31

Mums labai patiko.


2023-02-28 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)" aprašymas

SVARBU! Skiriasi knygučių įpakavimas. Vienos sudėtos į voką, kitos - perjuostos juostele. Rinktis įpakavino galimybės nėra.

Knygelių serijos “Į gamtą!” sumanytoja, eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė išleido knygą "Lietuvos laukų ir pievų gėlių puokštės" apie pievų ir laukų gėles, penkti metai išleidžia laukų gėlių puokščių kalendorius.

Eiliuotų tekstų autorė Nijolė Degutienė iliustracijas nupiešti pakvietė dukrą Eglę Degutytę, nes žinojo, kaip juvelyriškai ji sugeba perteikti mažiausias smulkias detalytes ir kaip tikroviškai moka pavaizduoti gamtos vaizdus. Viskas yra piešta paprastu pieštuku ir akvarele.

Knygelėse vaikams nupiešti tie augalai ir grybai, kurie yra dažnesni, žinomi, spalvingi ir būdingi Lietuvai. Piešiniai realistiški, tikslūs. Knygelių gale medžių, grybų, uogų ir gėlių piešiniai sudėti į rodykles, kuriose surašyti lietuviški ir lotyniški jų pavadinimai.
Knygelėms parinktas storesnis popierius, stipresni viršeliai, kad ne taip paprasta būtų ją plėšyti ar lankstyti. Knygeles galima palikti broliukui, sesutei ar vaikų vaikams, nes tai, kas pavaizduota, nesensta ir nekeičia savybių.

Visos serijos knygutės:
Mikas ir Marė uogauja (serija "Į gamtą!")
Mikas ir Marė renka gėles (serija "Į gamtą!")
Mikas ir Marė grožisi medžiais (serija "Į gamtą")
Mikas ir Marė grybauja (serija "Į gamtą")Kiti taip pat domėjosi


2021-07-30

Mėgstamos mažylio knygelės, bet... Knygoje apie grybus trūksta teksto, o grybus įvardintus, kaip nuodingus, renka į krepšį - logika??? Iliustracijos gražios, tik mane trikdo ir erzina veikėjų akys :)

2021-07-28

Labai gražios knygelės, pakuotėje radau 3vnt knygelių, vienos neradau

2021-05-31

Mums labai patiko.

2021-03-29

Mano 3m vaiko pačios mėgstamiausios knygeles! Realistiškai iliustruotos ir labai mielos, kiekvienam puslapyje vis kazkas įdomaus pažiūrėti ir pašnekėti, tai briedis tai katinas. Rekomenduoju!

2021-03-06

Knygelė rašo,kad skirta 2-7 metų vaikams.Mums tiko nuo 7 metų.

2020-04-18

Parašykite atsiliepimą apie "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)", kurį pristato Eglė Degutytė, Nijolė Degutienė. Siūlome ne tik išsamų "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eglė Degutytė, Nijolė Degutienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Puiki dovanėlė. 4 knygelių rinkinys apie gamtą (2-7 metų vaikams)" perkama kartu