⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Puikus naujas pasaulis

4.7
(32 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-24 Aida

Tai knyga, kurią reikia apdoroti, kad būtų visiškai suvokta jos prasmė, poveikis ir žinutė.


2023-03-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Puikus naujas pasaulis" aprašymas

Rašytojo Aldous Huxley romanas „Puikus naujas pasaulis“, kaip ir George Orwell kūrinys „1984-ieji“, yra vienas reikšmingiausių distopijos žanro perliukų literatūros istorijoje. Tai pranašiškas kūrinys apie medicinos ir farmacijos eksperimentus, beribę valdžios kontrolę ir manipuliavimą mokslo pažanga.

Sveiki atvykę į puikų naują pasaulį. Čia visi laimingi! Net tie, kurie užima žemiausią laiptelį griežtai sustyguotose socialinėse klasėse. Čia visi naudingi! Čia seksas laisvas, nevaržomas gėdos, pavydo ar įsipareigojimų. Kuo daugiau partnerių, tuo geriau! Norite aštrių pojūčių? Vartokite narkotikus! Čia visi sotūs ir neturi problemų! Jokios kančios, liūdesio, blogų emocijų! Tobula!

Tiesa, tobulame pasaulyje nėra žmogiškojo ryšio. Meilužiai susitinka seksui ir išsiskiria – vienas partneris būtų tiesiog nepadoru. Jokio artumo. Čia nėra draugų. Nėra šeimos narių, vaikų. Žmonės klonuojami, auginami mėgintuvėliuose ir iš anksto programuojami laimingai ateičiai: vieni bus elito nariai, o kiti nudirbs visus juodus darbus. Šypsodamiesi. Laimingi.

Tačiau net ir geriausiai sustyguotuose sistemose kartais įvyksta klaida. Šį kartą klaida – vienas atskalūnas, kuris nori daugiau. Nori mylėti, jausti, gyventi. Kai jis susipažįsta su dar vienu svarbiu veikėju – laukiniu, gimusiu ir augusiu už sistemos ribų, – tobulai sustyguotas gyvenimas gerokai pašlyja.

Aldous Huxley antiutopija „Puikus naujas pasaulis“ pirmą kartą pasirodė 1932-ais metais. Tačiau ir šiandien kūrinys kelia klausimus apie tai, kur link eina žmonija, individo laisvę, mokslo ir technologijų įtaką žmogiškumui, valdžios norą kontroliuoti bei mūsų santykį su aplinka, vartojimu ir gamta. Autoriaus aprašytas pasaulis primena šių laikų realybę – tobulumą, demonstruojamą socialiniuose tinkluose, netoleranciją „kitokiems“, realybės neigimą, valdžios bandymą kontroliuoti asmeninius gyvenimus.

Aldous Huxley (1894–1963) – anglų rašytojas, poetas, dramaturgas. Romanas „Puikus naujas pasaulis“ yra garsiausias jo kūrinys. Autorius taip pat parašė keletą romanų, bei knygų apie savo eksperimentinę patirtį vartojant haliucinogeninius narkotikus. Aldous Huxley kelis kartus pretendavo į literatūrinę Nobelio premiją.

Ši šokiruojanti ir jau klasika tapusi knyga verta kiekvieno skaitytojo lentynos. Siūlome ją įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir kitų įvairių siužetų kūrinių. Juos rinkdamiesi atsižvelkite į santrauką su trumpais aprašymais, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kita informacija. Verta perskaityti ir kitų skaitytojų apžvalgas bei atsiliepimus. Primename, kad knygyne dažnai vyksta įvairūs išpardavimai ir akcijos, o jų metu geros knygos kainuoja pigiau. Tai puiki proga sutaupyti!


  • Pavadinimas originalo kalba: Brave New World
  • Autorius: Aldous Huxley
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986398356
  • Vertėjas: Gražvydas Kirvaitis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-11-29

Tai klasika, todėl skaitydami šią knygą būkite pasiruošę porą kartų užmigti... Vis dėlto verčianti susimąstyti knyga.

2022-11-24

Tai knyga, kurią reikia apdoroti, kad būtų visiškai suvokta jos prasmė, poveikis ir žinutė.

2022-11-23

Nors jame yra toks senas rasymo stilius, kuris man nerupi, man vis tiek labai patiko

2022-11-22

Nuo šio iki 1984 m. turime gana tikslų pasaulio, kuriame gyvename šiandien, aprašymą.

2022-11-17

Ši knyga buvo tokia laukinė. Negaliu patikėti, kad tai buvo parašyta taip seniai ir vis dar atrodo tokia aktuali. Super kūrybingas, keistas ir verčiantis susimąstyti.

2022-11-16

Buvo keletas dalių, kurios privertė susimąstyti ir ši knyga tikrai skyriais nuo bet kurios kitos mano skaitytos.
Siužeto nebuvo daug, o personažai ir aprašymai buvo neaiškūs. Man buvo nuobodu ir jei tai būtų daug ilgiau, galbūt nebūčiau baigusi.

2022-11-09

Puiki istorija. Tikrai įdomios ir verčiančios susimąstyti idėjos apie nežinomą laimę prieš tikrąją emociją.

2022-11-08

Klasika. Tikėjausi, kad bus daugiau puikių dialogų, kaip buvo 17 skyriuje. Užuot nuobodžiomis detalėmis paaiškinęs gamyklos procesą.

2022-10-27

Įtraukianti, aštri visagalio režimo, vartotojiškumo, socialinės hierarchijos, technologijų kaip kontrolės priemonės ir kitų kritika.

2022-10-26

Nuoširdžiai nustebau, kaip man patiko ši knyga. Žavi ir verčia susimąstyti. Mane šokiruoja, kad jis tai parašė beveik prieš 100 metų.

2021-07-05

2021-06-28

Dievinų tokį stilių, mane visada nustebina kiek daug fantazijos ir beprotiškiausių idėjų autoriai slepia savo galvoje.

2021-06-21

Pasigedau šiek tiek drąsesnių scenų, ir kiek aštresnio požiūrio. bet tai nublanksta prieš visą sukurtą pasaulio viziją.

2021-06-15

Penkiais įvertinau todėl, kad ji man labai patiko, bet ir todėl, kad sunku patikėti, jog buvo parašyta 1932 m. Ir tai vis dar sukrečia!

2021-06-14

Ši Knyga su ateities įžvalga ir net nesitikėjau, jog bus taip įdomu.

2021-06-11

Autorius numatė ateitį, sunku ir patikėti tokia realistiška fantazija. Labai įtaigi ir įtraukianti knyga.

2021-06-11

Smagu būtų taip gyvent, visiškai laisvė, tobulas hedonizmas.Tikras rock’n’rollas!

2021-06-10

O čia tai gyvenimas, o čia tai laisvė! Skamba kaip tikra svajonė, nors šiandieną ne vienas panašiai ir gyvena. Tiesa, yra ir kita reikalo pusė, dėka visiško persisotinimo pamirštamos tikros vertybės, nelieka žmoniškumo ir elementarios pagarbos.

2021-06-01

Skaitant šiomis dienomis, tai nėra super fantastika. kas verčia susimąstyti. bet labai įdomu skaityti, ir suprasti Huxley logiką, kastų sistemą ir tt. Be to pats Huxley tyrinėjo LSD poveikį, bet nieko keisto , tuo metu tai nebuvo traktuojamas kaip narkotikas, tik vėliau įtrauktas į netoleruotinų medžiagų sąrašą. bet čia jau kita tema. Knyga verta dėmesio, 100%

2021-05-31

Šiam šedevrui perskaityti prireikė vienos nemiegotos nakties. Ir tai buvo verta!

2021-05-12

Dabar skaitant tai neatrodo kažkas labai jau fantastiško, bet knygos išleidimo metais... Skaitant fantastines knygas turbūt daugeliui kyla klausimas ar rašytojai išpranašauja ateitį, ar ateitis seka fantastus ir juos įgyvendina?

2021-05-10

Žiauriai gera knyga! ir jos parašymo metai neleidžia suabejoti , kad tai genialus kūrinys! absoliučiai tobula!

2021-05-06

Nuostabios įžvalgos apie ateities visuomenę, paremtą malonumu, o ne vertybėmis. Puiki klasika. Privalu perskaityti.

2021-05-05

Labai įdomu, ypač dėl dalykų, kurie man priminė šiandieninę visuomenę.

2021-04-28

Visiškai pranašiškas kurinys! Tai yra priemonė, leidžianti pamatyti, kokia absurdiška yra mūsų realybė

2021-04-27

Visai naudinga paskaityti, apie drąsų naują pasaulį.

2021-04-23

Rekomenduoju. Labai stipriai ir įtaigiai perteiktas santykis su aplinka, vartojimu ir gamta.

2021-04-21

Paliko labai didelį įspūdi, knyga parodo kas gali atsitikti su mūsų pasaulių. Galbūt šį knyga turėtu būti privaloma skaityti visiems mokyklos vaikams. Šis kūrinys yra galinga žinia pasauliui! Manau mūsų visuomenė žengia būtent į tokį rytojų.

2021-04-14

Siužetas įtraukiantis ir nepaleidžiantis. Nesinorėjo sustoti skaityt.

2021-04-13

Verta perskaityti, knygą paliko didelį įspūdį.

2021-03-21

Puiki knyga

2021-03-21

Vertinu 10/10 tikrai gera knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Puikus naujas pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Puikus naujas pasaulis", Aldous Huxley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldous Huxley su knyga "Puikus naujas pasaulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Puikus naujas pasaulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldous Huxley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Puikus naujas pasaulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Puikus naujas pasaulis" perkama kartu