0

Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas)

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas)

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2021
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • ISBN ar kodas: 9789986398356

2021-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas)" aprašymas

Vieno įtakingiausių anglų rašytojų sukurta futuristinė antiutopija „Puikus naujas pasaulis“ pirmą kartą buvo išspausdinta 1932 metais, tačiau iki šiol stebina pranašiškomis autoriaus įžvalgomis ir sukrečiančiais panašumais į dabarties visuomenę.

Knygoje „Puikus naujas pasaulis“ sukurta tobula visuomenė, kurioje nėra nelaimingų, kenčiančių žmonių. Galbūt viskas iš tiesų būtų tobula, tačiau čia nebeliko ir žmogiško ryšio – vaikai neturi mamų ir tėvų, žmonės kuriami juos klonuojant, o istorija ir praeitis pamiršta ir laikoma visiškai nereikalinga.

Puikiame naujame pasaulyje nėra šeimų, čia suteikta visiška laisvė seksui, bet ne rašytojams – jie rašo tik tai, liepia valstybė. Žmonės nuo pat vaikystės formuojami taip, kad atitiktų nusistovėjusią kastų sistemą ir nemąstytų, nes tai laikoma beveik nukrypimu. Autoritarinė valdžia valdo viską – laisves, žmogiškumą ir galbūt žmonių sielas.

Ir iššūkį šiai visuomenei mes vos vienas atskalūnas.

Didžiulė psichologinių manipuliacijų, reprodukcijos technologijų bei kitų sričių mokslo pažanga leido išsivystyti santvarkai, kuri aprašoma knygoje „Puikus naujas pasaulis“. Ši knyga iki šiol yra populiariausias A. Huxley darbas, sulaukiantis vis naujų leidimų įvairiomis kalbomis.

„Šedevras... Viena iš pranašiškiausių XX amžiaus antiutopijų.“

Wall Street Journal

A. Huxley buvo vienas iš atidžiausių ir smalsiausių žmogiškosios prigimties ir civilizacijos stebėtojų. Jo šedevras „Puikus naujas pasaulis“ domino ir gąsdino milijonus skaitytojų ir iki šiol lieka kaip aktualus įspėjimas apie tai, kur mes einame, ir kaip provokuojantis, puikus literatūros darbas. Kūrinys, parašytas fašizmo iškilimo laikotarpiu taip pat kalba ir apie XXI amžiaus iššūkius – masinės kultūros, technologijų, medicinos ir farmacijos dominavimą, įtikinėjimo menus ir paslėptą elito įtaką.

Aldous Huxley (1894–1963) – vienas talentingiausių ir išskirtiniausių XX a. anglų rašytojų, poetas, dramaturgas. Labiausiai jį išgarsino romanas „Puikus naujas pasaulis“, taip pat yra parašęs romanus „Neregys Gazoje“, „Sala“ ir kt. Autorius visą gyvenimą siekė praplėsti žmogaus suvokimo ribas, tai jis darė savo gyvenime, tai atsispindi ir jo kūryboje. Buvo devynis kartus nominuotas Nobelio literatūros premijai, tačiau jos negavo.

Aldous Huxley šeštajame dešimtmetyje savęs pažinimo tikslais pradėjo vartoti haliucinogenus. Eksperimentavo su meskalinu ir LSD, o savo potyrius aprašė knygoje „Suvokimo durys“ (The Doors of Perception). Ši knyga iki šiol laikoma bitnikų biblija.

Iš anglų kalbos vertė Gražvydas Kirvaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Aldous Huxley. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aldous Huxley su knyga Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldous Huxley. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Puikus naujas pasaulis (5-as leidimas)" perkama kartu