0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pūkis ir migla

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 3,59 €*
Sutaupote: 0.60 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-24 Rita

Kaip ir ankstesnės, mums patiko

Pūkis ir migla


2021-06-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pūkis ir migla" aprašymas

Dešimtoji Vytauto V. Landsbergio pasakų serijos knygelė mažiesiems skaitytojams "Pūkis ir migla" supažindina Pūkį, o kartu ir mažąjį skaitytoją su gamtos stebuklais - tiršta migla, kurios galima neišsigąsti, o netgi susidraugauti su ja ir pažaisti slėpynių.

Paveikslėlių knyga iliustruota puikiais Dalios Karpavičiūtės piešiniais.

„Pūkio pasakos” – tai knygelės 2-7 metų vaikams, kuriose paprasta ir linksma forma pasakojama apie bendraamžio lapiuko pasaulio pažinimą, draugus, pramogas, skaudžias ir linksmas gyvenimo pamokas.2021-02-24

Kaip ir ankstesnės, mums patiko

Parašykite atsiliepimą apie "Pūkis ir migla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pūkis ir migla, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Pūkis ir migla aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pūkis ir migla. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pūkis ir migla dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pūkis ir migla" perkama kartu