0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pūkis ir Pūkutis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 2.49 SoldOut

Knygos "Pūkis ir Pūkutis" aprašymas

„Pūkis ir Pūkutis“ – aštuntoji Pūkio pasakų serijos knygelė. Vytautas V. Landsbergis istorijose apie lapiuką Pūkį moko mažuosius skaitytojus pažinti gyvenimą. Autorius supažindina vaikus su aplinka bei kylančiomis problemomis. Šioje dalyje kalbama apie metų laikų kaitą.

Pūkis – lapiukas, kuriam tėvai davė tokį vardą, nes gimęs jis priminė minkštą kamuoliuką. Mažylis labai smalsus, nuolat leidžiasi į nuotykius, o autorius Vytautas V. Landsbergis juos aprašo savo pasakose, skirtose 2-7 metų skaitytojams.

Visos knygelės pasakoja apie skirtingus įvykius ar reiškinius. Štai pasakoje „Pūkis karalius“ lapiukas mokosi pagarbiai elgtis su kitais. „Pūkis ir traktorius“ supažindina vaikus su žemės ūkio darbais bei technika. „Pūkis ir baidyklė“ moko tvarkos ir kaip svarbu išlikti savimi. „Pūkis ir dantukai“ padeda įveikti dantų gydytojo baimę, o „Pūkis ir šarka“ pasakoja istoriją, kaip svarbu padėti kitiems. Na, o „Pūkis ir Pūkutis“ – apie sezoninius pokyčius.

– Greitai prasidės ruduo, – vieną dieną lapiukui Pūkiui pasakė mama, – eik ir atsisveikink su vasara.
Ir lapiukas išėjo.

Vytautas V. Landsbergis pasakoja mažojo lapiuko nuotykius, kurie nutiko ieškant vasaros. Juk mama liepė su ja atsisveikinti, tik kaip surasti tą vasarą? Mažylis Pūkis sutiks savo draugus ir pamažu sužinos kaip pasaulyje keičiasi metų laikai. Pūkui teks atsisveikinti ne tik su vasara, o ir su drauge piene, kurią jis vėl susitiks tik kitą pavasarį.

Pūkio pasakos yra labai jaukios, pamokančios, o dėl nuostabių Dalios Karpavičiūtės iliustracijų mažyliai noriai varto knygeles.

Vytautas V. Landsbergis – poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius, vaikų rašytojas. Jis režisavo daugiau nei dvidešimt filmų, taip pat pastatė daugybę spektaklių vaikams ir suaugusiems. Vytauto V. Landsbergio knygos vaikams itin populiarios, o kai kurie herojai tapo kultiniais. Beveik visi vaikai pažįsta Briedį Eugenijų, Pelytę Zitą ar arklį Dominyką. Šie personažai iš knygų puslapių buvo perkelti ir į teatro sceną.

2003-iais metais autorius gavo Lietuvos Respublikos švietimo ministerijos Vaikų literatūros premiją už nuopelnus vaikų literatūrai, 2009-tais metais Vytautas tapo Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatu.Parašykite atsiliepimą apie "Pūkis ir Pūkutis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pūkis ir Pūkutis", kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų "Pūkis ir Pūkutis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pūkis ir Pūkutis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pūkis ir Pūkutis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pūkis ir Pūkutis" perkama kartu