Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" aprašymas

Urtė papuolė į eismo įvykį ir buvo sužalota. Dėl sugipsuotos kojos mergaitė turi sėdėti namie ir negali džiaugtis įprastu gyvenimu. Bet vieną dieną iš rožės kero iššoka mažas mielas kačiukas. Ar susitikimas su Pūkiu pakeis mergaitės gyvenimą? Kviečiame skaityti šį smagų pasakojimą ir susipažinti su knygelės veikėjais.

Didelis šriftas ir įdomus tekstas paskatins jaunuosius skaitytojus pagerinti savo skaitymo įgūdžius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius", kurį pristato Agata Giełczyńska-Jonik. Siūlome ne tik išsamų "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agata Giełczyńska-Jonik. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pūkis padeda sveikti. Pasakojimai, lavinantys skaitymo įgūdžius" perkama kartu