0

Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant

Informacija

Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant

  • Leidėjas: Bernardinai.lt
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786099505763

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant" aprašymas
Gendrutis Morkūnas (1960-2009) - fizikas, į lietuvių literatūros istoriją įėjo ne tik kaip talentingas jaunimui skirtų knygų autorius, tačiau ir originalių esė bei radijo pjesių kūrėjas. Per vos penkerius metus trukusį kūrybinį gyvenimą jo knygos bei publicistika sulaukė didelio susidomėjimo ir palankių vertinimų.


Paskutinėmis gyvenimo dienomis rašyta biografinė apysaka "Puodukas kefyro ant palangės" - tai subtilus pasakojimas apie ligą ir jos prisijaukinimą... Šia knyga autorius kviečia kiekvieną skaitysiantį ją susimąstyti apie savo ir šalia esančiųjų sveikatą, išgirsti savo kūną, atidžiai elgtis su savimi.

Naujausiai perleista vaizduotės meistro Gendručio Morkūno knyga - „Blusyno pasakojimai“

Parašykite atsiliepimą apie "Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant, kurią skaitytojams dovanoja Gendrutis Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gendrutis Morkūnas su knyga Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gendrutis Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Puodukas kefyro ant palangės: apie gyvenimą sergant" perkama kartu