0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Puokštė gimtinei

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 5,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Puokštė gimtinei" aprašymas

Vaikystės žavesys neatsiejamas nuo žaidimų, nuotaikingų dainų ir pasakų, ieškojimų ir atra­dimų, teigiamų emocijų ir geros nuotaikos. Pedagoginis darbas su ikimokyklinio amžiaus vaikais įkvepia naujiems kūrybiniams sumanymams.

„Puokštė gimtinei“ – penktasis autorinių dainelių vaikams rinkinys. Čia rasite 12 dainelių su instrumentiniu pritarimu. Kūrinėlių melodijos nesudėtingos, skambios ir vaikams patogios dainuoti. Literatūriniai tekstai aiškūs, gerai suprantami mažiesiems atlikėjams, atspindi juos supančią aplinką.

Manau, kad daineles apie arkliuką, kaladėlių namą, žaisliukus, mamytę ir kt. mielai dainuos ir mažesnieji, ir vyresnieji dainorėliai.

Tikiuosi, kad ši knygelė „Puokštė gimtinei“ papildys ikimokyklinio ir pradinio muzikinio ugdymo mokytojų repertuarą, dainos skambės kasdieniniuose užsiėmimuose ir šventiniuose renginiuose.

O gal čia, šioje knygelėje, svajonių ir dainų puokštėje, atrasite mylimiausią savo vaikystės dainelę...


  • Autorius: Regina Bočkienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790806000168

Parašykite atsiliepimą apie "Puokštė gimtinei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainų knygelės su natomis 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Puokštė gimtinei", kurį parašė Regina Bočkienė. Siūlome ne tik išsamų "Puokštė gimtinei" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Regina Bočkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Puokštė gimtinei". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Puokštė gimtinei" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Puokštė gimtinei" perkama kartu