0

Puota, arba Apie meilę

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Puota, arba Apie meilę

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2000
  • Formatas: 13x19cm, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9955-445-12-2

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Puota, arba Apie meilę" aprašymas
Į puotą pas tragiką Agatoną susirinko Atėnų intelektualai. Kiekvienas aukština meilės dievą Erotą. Kiekvienas savaip supranta, kas yra meilė. Po visų prabyla Sokratas. Niekas nesitikėjo to, ką jis pasakė…
Šis Platono dialogas komiškas ir rimtas, filosofiją perduoda meistrišku stiliumi, o charakterių įvairove nenusileidžia smagiam romanui.
Naujas Tatjanos Aleknienės vertimas dialogo mintis perteikia įtaigiai ir aiškiai, Vytauto Ališausko komentarai išsamiai ir šiuolaikiškai atsako į skaitytojo klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Puota, arba Apie meilę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Puota, arba Apie meilę, kurią skaitytojams dovanoja Platonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Platonas su knyga Puota, arba Apie meilę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Puota, arba Apie meilę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Platonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Puota, arba Apie meilę palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Puota, arba Apie meilę" perkama kartu