-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Puota, arba Apie meilę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 7.22 SoldOut

Knygos "Puota, arba Apie meilę" aprašymas

Į puotą pas tragiką Agatoną susirinko Atėnų intelektualai. Kiekvienas aukština meilės dievą Erotą. Kiekvienas savaip supranta, kas yra meilė. Po visų prabyla Sokratas. Niekas nesitikėjo to, ką jis pasakė…
Šis Platono dialogas komiškas ir rimtas, filosofiją perduoda meistrišku stiliumi, o charakterių įvairove nenusileidžia smagiam romanui.
Naujas Tatjanos Aleknienės vertimas dialogo mintis perteikia įtaigiai ir aiškiai, Vytauto Ališausko komentarai išsamiai ir šiuolaikiškai atsako į skaitytojo klausimus.


  • Autorius: Platonas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 13x19cm, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-12-2

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Puota, arba Apie meilę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Platonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Puota, arba Apie meilę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Puota, arba Apie meilę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Puota, arba Apie meilę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Puota, arba Apie meilę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Platonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Puota, arba Apie meilę" perkama kartu