0

Puponių kaimo dainos (su CD)

Kaina internetu: 7,69 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 0.80 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Puponių kaimo dainos (su CD)

  • Leidėjas: Lietuvos muzikos ir teatro akademija
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: PUPONIU_KAIM_

2020-11-30 7.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Puponių kaimo dainos (su CD)" aprašymas

Leidinyje "Puponių kaimo dainos (su CD)" skelbiamos Kupiškio krašto dainų ir instrumentinių bei smulkiosios tautosakos kūrinių  natos, tekstai ir garso įrašai.


XX a. pradžios aukštaičių krašto žmonių pasaulis - tai lėta laiko tėkmė tarp upių ir kalvelių, tai nusistovėję šeimos, kaimo bendruomenės papročiai ir tarpusavio santykiai, tai stiprus gamtos ir žmogaus ryšys... Visa tai atsispindi Kupiškio rajono Puponių kaimo dainose.

Leidinyje skelbiami dainų ir instrumentinės muzikos garso įrašai bei jų transkripcijos, taip pat kraštotyrininkės Jonės Zebrytės atsiminimai apie Puponių kaimą ir jo dainininkus.


 

Parašykite atsiliepimą apie "Puponių kaimo dainos (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Puponių kaimo dainos (su CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Varsa Liutkutė-Zakarienė, Jonė Žebrytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Varsa Liutkutė-Zakarienė, Jonė Žebrytė su knyga Puponių kaimo dainos (su CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Puponių kaimo dainos (su CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Varsa Liutkutė-Zakarienė, Jonė Žebrytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Puponių kaimo dainos (su CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Puponių kaimo dainos (su CD)" perkama kartu