0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Purpurinis Samanius

Kaina internetu: 13,69 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 2.50 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Purpurinis Samanius" aprašymas

Giedrė Norkūnė kuria vaikams. „Purpurinis Samanius“ - tai jau šeštasis autorės leidinys mažiesiems ir antroji eiliuota istorija. Kūrinyje vaizduojama nykštuku paversto žynio kelionė, subtiliai ir šiltai paliečiamos itin svarbios vilties, tikėjimo, bičiulystės, nerimo, ilgesio ir vienio temos. Istorija atskleidžia paslaptį - viskas yra susiję labiau, nei kartais gali atrodyti. Istoriją apie nykštuku virtusį žynį, jo kelionę ir sutiktas būtybes magiškai iliustravo dailininkė Marija Smirnovaitė.

Visi nori draugauti. Tik ne visi turi draugų. Kai kurie gyvena vieniši tol, kol jų širdelėje gimsta svajonė. Kartais, kad svajonė išsipildytų, reikia išmokti naujų dalykų. Panoręs susirasti draugų, nykštukas turi iškeliauti iš savųjų namų ir išmokti tris svarbias pamokas. Kelionėje jis patiria įvairių nuotykių, sutinka skirtingų būtybių, pasakojančių legendas apie nepaprastą žynį, paverstą nykštuku, kurio laukia Kelias.

Pavirto nykštukais tada milžinai.
Voratinkliuos supos ir žaidė liūdnai Po vieną
visi ir draugų neturėjo. Jie gyveno tušti. Nei
saulės, nei vėjo
Kalbos nesuprato.
Bėgant laikui, visi apsiprato...Parašykite atsiliepimą apie "Purpurinis Samanius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Purpurinis Samanius", kurį pristato Giedrė Norkūnė, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "Purpurinis Samanius" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Giedrė Norkūnė, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Purpurinis Samanius". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Purpurinis Samanius" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Purpurinis Samanius" perkama kartu