⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Purpuro valanda

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Purpuro valanda" aprašymas

Žymios poetės Janinos Degutytės (1928–1990) geriausių eilėraščių rinktinė. Parengta remiantis „Rinktinių raštų“ dvitomiu (Vaga, 1988). Knyga leidžiama minint 80-ąją poetės gimimo sukaktį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Purpuro valanda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Purpuro valanda", Janina Degutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janina Degutytė su knyga "Purpuro valanda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Purpuro valanda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Degutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Purpuro valanda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Purpuro valanda" perkama kartu