0

Purpuro valanda

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Purpuro valanda


2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Purpuro valanda" aprašymas

Žymios poetės Janinos Degutytės (1928–1990) geriausių eilėraščių rinktinė. Parengta remiantis „Rinktinių raštų“ dvitomiu (Vaga, 1988). Knyga leidžiama minint 80-ąją poetės gimimo sukaktį.

Parašykite atsiliepimą apie "Purpuro valanda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Purpuro valanda, kurią skaitytojams dovanoja Janina Degutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Janina Degutytė su knyga Purpuro valanda jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Purpuro valanda patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janina Degutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Purpuro valanda palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Purpuro valanda" perkama kartu