0

Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)

  • Nuolaida knygai -75%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 8.90 € (75%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9789955237556

2020-05-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Sally Green gyvena šiaurės vakarų Anglijoje. Kadaise ji dirbo įvairius darbus (apmokamus ir ne) ir net įgijo profesiją, bet galiausiai rado laiko prisėsti ir papasakoti istoriją, kuri jau seniai sukosi jos galvoje. Jai patinka skaityti, vaikštinėti gamtoje, bet norėtų gerti mažiau kavos. Romanas "Pusiau blogas" - jos debiutas.

Jis nemoka skaityti, nemoka rašyti, bet greitai išsigydo žaizdas.
Jis nekenčia baltųjų raganių, bet myli Analizą, vieną iš jų.
Jis nuo keturiolikos metų gyvena narve.
Jam tereikia pabėgti ir susirasti Merkurę, juodąją raganą, kuri, pasak gandų, valgo jaunuolius. Ir tai jam būtina padaryti iki septynioliktojo gimtadienio.
Juk taip paprasta.


Šių laikų pasaulyje tarp žmonių gyvena raganiai - baltieji ir juodieji. Baltieji turėtų užsiimti tik gerais darbais, juodieji - tik blogais, bet niekas nežino, kaip ten yra iš tiesų... Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie yra pusiau baltieji, pusiau juodieji. Neitanas - vienas iš jų. Todėl jį medžioja visi. Jam tenka gyventi narve, pririštam, mušamam it šuniui, ir treniruotis tapti žudiku. Vienintelė viltis išlikti gyvam - pabėgti ir iš tėvo, galingiausio pasaulio juodojo raganiaus, gauti tris dovanas. Tačiau kaip Neitanui surasti tėvą, jei kiekvienas jo žingsnis sekamas ir jis negali niekuo pasitikėti - nei savo šeima, nei mergina?

"Tai knyga apie raganas ir raganius, kurioje net ir ieškodami nerasite nė vienos pelėdos ir akinukų apskritais stiklais. Turbūt tai bus naujosios Bado žaidynės… Nuostabu ir visiškai įtikinama - man labai patiko."
Kate Atkinson, rašytoja

"Tai naujoji Stephenie Meyer karūnos paveldėtoja."
The Times

Vertė Ina Rosenaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu