0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 9.90 € (84%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)" aprašymas

Sally Green gyvena šiaurės vakarų Anglijoje. Kadaise ji dirbo įvairius darbus (apmokamus ir ne) ir net įgijo profesiją, bet galiausiai rado laiko prisėsti ir papasakoti istoriją, kuri jau seniai sukosi jos galvoje. Jai patinka skaityti, vaikštinėti gamtoje, bet norėtų gerti mažiau kavos. Romanas "Pusiau blogas" - jos debiutas.

Jis nemoka skaityti, nemoka rašyti, bet greitai išsigydo žaizdas.
Jis nekenčia baltųjų raganių, bet myli Analizą, vieną iš jų.
Jis nuo keturiolikos metų gyvena narve.
Jam tereikia pabėgti ir susirasti Merkurę, juodąją raganą, kuri, pasak gandų, valgo jaunuolius. Ir tai jam būtina padaryti iki septynioliktojo gimtadienio.
Juk taip paprasta.


Šių laikų pasaulyje tarp žmonių gyvena raganiai - baltieji ir juodieji. Baltieji turėtų užsiimti tik gerais darbais, juodieji - tik blogais, bet niekas nežino, kaip ten yra iš tiesų... Tačiau pasitaiko ir tokių, kurie yra pusiau baltieji, pusiau juodieji. Neitanas - vienas iš jų. Todėl jį medžioja visi. Jam tenka gyventi narve, pririštam, mušamam it šuniui, ir treniruotis tapti žudiku. Vienintelė viltis išlikti gyvam - pabėgti ir iš tėvo, galingiausio pasaulio juodojo raganiaus, gauti tris dovanas. Tačiau kaip Neitanui surasti tėvą, jei kiekvienas jo žingsnis sekamas ir jis negali niekuo pasitikėti - nei savo šeima, nei mergina?

"Tai knyga apie raganas ir raganius, kurioje net ir ieškodami nerasite nė vienos pelėdos ir akinukų apskritais stiklais. Turbūt tai bus naujosios Bado žaidynės… Nuostabu ir visiškai įtikinama - man labai patiko."
Kate Atkinson, rašytoja

"Tai naujoji Stephenie Meyer karūnos paveldėtoja."
The Times

Vertė Ina Rosenaitė


  • Autorius: Sally Green
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955237556

Parašykite atsiliepimą apie "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)", kurį parašė Sally Green. Siūlome ne tik išsamų "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sally Green. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pusiau blogas (trilogijos "Pusiau blogas" pirma dalis)" perkama kartu