0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.99 SoldOut

Knygos "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šią knygą „Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai“ sudaro paskaitų ciklas, kurį 1980 metais Jung­tinėse Amerikos Valstijose, Virdžinijos universitete, perskaitė žymus tibetiečių daktaras ir asmeninis Dalai Lamos gydytojas Ješi Dondenas.

Ligas subrandina priežastys, o priežastis skatina pasireikšti sąlygos. Priežastys būna dvejopos – tolimosios ir tiesioginės. Tiesioginės priežastys – tai vėjas, tulžis ir gleivės. To­limąsias ligų ir su­trikimų priežastis sunku išvardyti, nes visos jos slypi praeities sąmonės sraute – tai kitados išgyventos žalingos emocijos. Šie sąmonės faktoriai yra pirminės visų ligų ir sutrikimų priežastys. Žalingos emocijos skatina veiksmus (karmą), šie palieka sąmonės tąsoje pėdsakus, kurie vėliau sukelia įvairias ligas.

Tibetiečių medicina – tai kur kas daugiau nei vien kultūrinis žmonijos paveldas. Iš pažiūros archajiška ir glaudžiai susijusi su budizmo religija bei filosofija, ši gydymo sistema, didelei vakariečių nuostabai, sugeba įveikti tokias ligas, kurias vadinamoji mokslinė šiuolaikinė medicina dar tik mokosi gydyti.


  • Autorius: Dr. Yeshi Donden
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098050547-BR
  • Vertėjas: Saulius Maceina
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

Dr. Yeshi Donden pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Yeshi Donden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pusiausvyra ir sveikata. Tibetiečių medicinos pagrindai (knyga su defektais)" perkama kartu