TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-02-05 milda

tekstui labai daug žavesio suteikia paties autoriaus iliustracijos


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.99 SoldOut

Knygos "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)" aprašymas

Knygoje "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis" pasakojama apie tai, kaip kartais net paprasta gilė gali sujaukti visus gyvenimo planus.

Suradęs jūroje dar niekad nematytą gilę, puškutis Pu pirmą kartą gyvenime prisėdo ir susimąstė. Ir sugalvojo tokių dalykų, kurie tikrai nepatiko darbštiems puškučiams, besirūpinantiems tik savo pilvukais. Todėl jis turi palikti gimtąją salą su jaukiu lizdeliu ir plaukti į jūrą ieškoti atsakymų.

Pu laukia nepaprastai ilga ir pavojinga kelionė. Tačiau visus sunkumus padės įveikti stiprus noras sužinoti tiesą. Prieš tą norą bejėgės net galingos pabaisos. Pu teks įveikti mirusios salos paslaptis, surasti išėjimą iš slapto požeminio miesto. O išmokęs požemių gyventojus galvoti, atgaivins dykuma virtusius miškus.

  • Autorius: Paulius Juodišius
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 21x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094010309

Kiti taip pat domėjosi


2014-02-05

tekstui labai daug žavesio suteikia paties autoriaus iliustracijos

Parašykite atsiliepimą apie "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)", kurį pristato Paulius Juodišius. Siūlome ne tik išsamų "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Paulius Juodišius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Puškutis ir žaliojo rutuliuko paslaptis (knyga)" perkama kartu