0

Pušų salos

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,29 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-27

Informacija

Pušų salos

  • Serija: Kitoks romanas
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšt viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786098168860

2021-01-31 10.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pušų salos" aprašymas

Marion Poschmann „Pušų salos" yra meistriško lengvumo romanas, kupinas humoro ir poezijos, jaudinantis ir paliečiantis širdies gelmes. Čia sugretinami Vakarai (Vokietija) ir Rytai (Japonija), išryškinami mentalitetų skirtumai, čia persipina gyvenimas ir mirtis, realybė, sapnai ir fantazija, absurdas ir humoras. Poetiškas, vientisas, estetiškas kūrinys, tarsi kelionė į save.

Gilbertas Silvesteris, universiteto dėstytojas ir barzdų tyrinėtojas, yra šokiruotas. Jis susapnavo, jog jį apgavusi žmona. Gilbertas palieka namus ir, nuvykęs į oro uostą, pirmu reisu išskrenda į Japoniją. Čia į rankas jam patenka klasikinio japonų poeto Bašio kelionių vadovas. Staiga jis atranda kelionės tikslą, kokį turėjo seni klajojantys vienuoliai – išvysti mėnulį virš pušų salų. Eidamas tradiciniu piligrimų maršrutu ir grožėdamasis gamta, Gilbertas turi galimybę atsikratyti vidinio nerimo. Bet netikėtai jis sutinka studentą Josą, kuris išsirengęs į kelią su visiškai kitokia kelionių knyga – žinynu savižudžiams. Juodu drauge leidžiasi į Aokigaharos mišką, dar vadinamą Savižudžių mišku.

Marion Poschmann, gimusi 1969 m. Esene, studijavo germanistiką, slavistiką ir filosofiją, šiuo metu gyvena Berlyne. Už poezijos ir prozos kūrinius yra gavusi daugybę prestižinių apdovanojimų, paskutinį kartą – „Klopstock Award 2018" už romaną „Pušų salos". Šis romanas taip pat pateko į trumpuosius 2017 metų Vokietijos knygos ir 2019 metų tarptautinės „Man Booker" premijų sąrašus.

Iš vokiečių kalbos vertė Živilė Gapšienė

2020-04-27

Parašykite atsiliepimą apie "Pušų salos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pušų salos, kurią skaitytojams dovanoja Marion Poschmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marion Poschmann su knyga Pušų salos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pušų salos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marion Poschmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pušų salos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pušų salos" perkama kartu