0

Putinas raudonasis (DVD)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Putinas raudonasis (DVD)

  • Leidėjas: Krupnyj Plan
  • Išleidimo metai: 1975
  • ISBN ar kodas: 4743005044964

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Putinas raudonasis (DVD)" aprašymas

Išėjęs į laisvą, Jegoras vyksta į kaimą, kur sutinka mėlynakę nepažįstamąją Liubą, su kuria jis susirašinėjo – juk reikia apsiprasti su nauju gyvenimu, apsispręsti, kaip gyventi. Jegoras nusprendžia visam laikui atsikratyti praeities.
Jis susiranda naujų draugų, pradeda dirbti, myli Liubą ir, atrodo, yra laimingas. Bet draugeliai iš praeities, deja, nenori paleisti Jegoro ir ,juolab, nenori jam leisti džiaugtis gyvenimu laisvėje. Jie suranda Jegorą...

Aktoriai: Lidiya Fedoseyeva-Shukshina, Vasili Shukshin, Ivan Ryzhov, Mariya Skvortsova, Aleksei Vanin, Mariya Vinogradova, Olga Bystrova, Lev Durov, Nikolai Grabbe, Georgi Burkov, Tatyana Gavrilova, Anatoli Gorbenko, Natalya Gvozdikova, Oleg Korchikov, Nikolai Pogodin, Zhanna Prokhorenko, Tatyana Ukharova
Režisierius: Vasili Shukshin
Regionas: 0 - Multiregioninis
Kalba / įgarsinimas: Rusų (Stereo)
Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų
Vaizdo santykis: 4:3
Trukmė: 110 min.

Parašykite atsiliepimą apie "Putinas raudonasis (DVD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Putinas raudonasis (DVD), kurią skaitytojams dovanoja Drama. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Drama su knyga Putinas raudonasis (DVD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Putinas raudonasis (DVD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Drama. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Putinas raudonasis (DVD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Putinas raudonasis (DVD)" perkama kartu