-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 1.99 SoldOut

Knygos "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai" aprašymas

Ar matei žirafą? O šuniuką?

Šis žaismingas paveiksliukų žodynas labai tinka metiniams (žinoma, ir vyresniems) mažyliams mokytis gyvūnų pavadinimų - nuo uodo iki liūto.

Gyvūnai labai gražūs ar bent įdomūs, o kai pasaulis dar toks naujas, vos metų - ir neįprasti. Mažyliai mokysis ir gyvūnų balsų: kas pasakė „miau“?


  • Autorius:
  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 22
  • Formatas: 13x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955078777

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pypliukų žodynėlis. Gyvūnai" perkama kartu