0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje" aprašymas
Per savo ilgą ir nuotykių kupiną gyvenimą W. S. Maugham (1874–1965) susilaukė pripažinimo kaip dramaturgas, novelistas, romanistas, be to, kaip Britanijos žvalgybos agentas. Rašytojo prisipažinimas: „Nors niekada žmonių ypač nemylėjau, bet jie mane taip domina, kad tikriausiai niekada neatsibos“ – tai citata puikiai apibūdinanti šio šmaikštaus, ironiško pasakojimo apie amžių sandūros Anglijos provincijos bei literatūrinių Londono sluoksnių gyvenimą autorių.


Romane "Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje" rasite ano meto įžymybių portretus, svarstymus apie menininko pašaukimą ir aukščiausią meną – gyvenimo rūpesčius bei malonumus.


Iš anglų kalbos vertė Virgilijus Čepliejus

  • Autorius: William Somerset Maugham
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415021239

Parašykite atsiliepimą apie "Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje, kurią skaitytojams dovanoja William Somerset Maugham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar William Somerset Maugham su knyga Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Somerset Maugham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pyragai ir alus, arba skeletas spintoje" perkama kartu