0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje

Kaina internetu: 3,29 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje


2021-06-30 3.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje" aprašymas

Dar visai neseniai mes negalėjome įsivaizduoti savo valgiaraščio pavasarį be rabarbarų ir rūgštynių, bet, gausėjant konditerijos gaminių ir saldžiųjų vandenų potvyniams, žmogaus skonio pojūtis išsigimsta ir vis mažiau toks „baltosios mirties“ tarnas begali valgyti kažką rūgštaus. O gydytojai dėl žinių stygiaus gąsdina ne mėsos puryninėmis medžiagomis, o rūgštynėmis ir rabarbarais. Nė vienoje vaikų įstaigoje ar visuomeninėje maitinimo įmonėje jau daugelį metų nėra matyti rabarbarai. Tai labai blogai veikia mūsų visų, ypač vaikų, sveikatą. Vyksta visiškai priešingai - vaikų darželiuose ir mokyklose vaikai gauna virtą rabarbarų kisielių ir rūgštynių sriubą.


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 66
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789934583292

Parašykite atsiliepimą apie "Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Ilze Jansone parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Rabarbarai ir rūgštynės liaudies medicinoje ir mityboje" perkama kartu