⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a.

3.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 18,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-02 vytautas


2022-08-31 18.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a." aprašymas

Monografijos „Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a. pabaigos politinėje filosofijoje“ medžiagą galima panaudoti Lietuvos mokslo institucijose filosofijos, politologijos ir sociologijos specialybių programose, dėstant politinės filosofijos, socialinės filosofijos, postmodernios filosofijos, metafilosofijos, etikos, RPT, lošimų teorijos ir socialinės evoliucijos teorijos kursus. Ji gali būti pravarti mokslininkams, kurie domisi racionaliu politinio elgesio modeliavimu, racionalaus konsensuso problema, politinio racionalizmo ir socialinio reliatyvizmo kolizijomis bei postmodernia politine filosofija, racionalumo, teisingumo ir moralės santykiu, politinės filosofijos metodologinėmis problemomis, lošimų teorijos taikymo politinėje ir socialinėje filosofijoje galimybėmis. Taip pat ji skirta visiems, kam įdomus mąstymas apie valstybę ir žmonių buvimą kartu.Kiti taip pat domėjosi


2021-10-02

Parašykite atsiliepimą apie "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a."

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Nida Vasiliauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nida Vasiliauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Racionalumas ar teisingumas? (Post)moderni utopija XX a." perkama kartu