BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Radau tave tarp žvaigždžių

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Radau tave tarp žvaigždžių" aprašymas

Rašytoja Francesca Zappia paauglių romane „Radau tave tarp žvaigždžių“, apdovanotame įvairiomis premijomis, kalba apie šiuolaikines problemas: sunkumus realiame gyvenime ir bėgimą į interneto pasaulį, santykius su tėvais, šlovės naštą ir viską nugalinčią draugystę.

Niekas nepatikėtų, kad Eliza Mirk yra žvaigždė. Ji neturi draugų ir gąsdina bendramokslius. Tėvai merginos nesupranta ir dažnai priekaištauja, kad ji sėdi prilipusi prie kompiuterio. Tačiau Eliza net nebando keisti situacijos. Merginai patinka, kad mokykloje visi palieka ją ramybėje, nes Eliza teturi vieną norą: piešti komiksus, kuriuos grįžusi namo perkelia į kompiuterį ir publikuoja internete. Čia Eliza Mirk yra LediGalaktina – komiksų „Pabaisų jūra“ autorė.

Šie komiksai neįtikėtinai populiarūs, Eliza uždirba daug pinigų, o pagal jos kūrinius gerbėjai rašo istorijas. Vienas populiariausių fanų literatūros rašytojų pradeda mokytis Elizos mokykloje. Volesas Varlandas net nenujaučia, kad kuria pagal Elizos istoriją, o ją pačią laiko tik dar viena gerbėja. Visgi jaunuoliai pamažu susidraugauja, o santykių išbandymas laukia tada, kai visi sužinos, kas yra Eliza.

Autorė Francesca Zappia jaunimui skirtame romane „Radau tave tarp žvaigždžių“ nagrinėja įvairias problemas. Viena siužeto gija tęsiasi per pagrindinių veikėjų tarpusavio santykius bei ryšį su kitais žmonėmis, apie interneto teikiamą laisvę būti kuo nori ir jo trūkumus. Kita gija nagrinėja šlovės kainą ir kelia klausimus ar menininkas yra įsipareigojęs gerbėjams ir ar privalo paklusti jų reikalavimams.

Knyga „Radau tave tarp žvaigždžių“ pelnė įvairių jaunimo literatūros premijų. Palankių skaitytojų atsiliepimų sulaukęs romanas buvo nominuotas ir „Goodreads“ rinkimuose, grožinės jaunimo literatūros skiltyje.

Francesca Zappia – amerikiečių autorė, rašanti jaunimui. Rašytoja Indianapolio universitete studijavo informatiką ir matematiką. Kai nerašo knygų ji mėgsta piešti savo kūrinių veikėjus ir žaisti vaizdo žaidimus. Taip pat ji kuria tinklaraštį, kurio tema yra rašymo patarimai bei užkulisiai.

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka.

Domina jaunimo problemos, kūryba, komiksai, fanų literatūra? Trumpas aprašymas žada, kad šioje knygoje rasite visko, tad kviečiame ją įsigyti internetu. Pirkti online visada verta, nes kainos čia draugiškos, o dar pigiau įvairaus žanro knygų nusipirksite per išpardavimus ar akcijas. Gerą skaitinį išsirinkti lengva, nes tereikia paieškoti apžvalgų ir įvertinti knygos aprašymą: trumpą santrauką, ištraukas, puslapių skaičių, vertėją ir kt. 


  • Autorius: Francesca Zappia
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 14x21, kieti vršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142967

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Radau tave tarp žvaigždžių"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Radau tave tarp žvaigždžių", kurį pristato Francesca Zappia. Siūlome ne tik išsamų "Radau tave tarp žvaigždžių" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Francesca Zappia. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Radau tave tarp žvaigždžių". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Radau tave tarp žvaigždžių" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Radau tave tarp žvaigždžių" perkama kartu