0

Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos

Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 0.90 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • ISBN ar kodas: 9789955281931

2021-03-31 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos" pateikiama medžiaga radiacinės saugos specialistams: jonizuojančiosios spinduliuotės šaltiniai ir poveikis, spinduliuotės registravimo būdai, įvairių sričių radiacinės saugos reikalavimai.

Nagrinėjami radiacinės saugos, tvarkant radioaktyviąsias atliekas ir pervežant radioaktyviąsias medžiagas, ypatumai. Pateikiami metodiniai kursinių projektų rengimo nurodymai.

Leidinys "Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos" skirtas VGTU Aplinkos inžinerijos fakulteto magistrantams, studijuojantiems radiacinę aplinkotyrą ir saugos bei radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijas, taip pat visiems, kurių darbas susijęs su radiacine sauga.

Parašykite atsiliepimą apie "Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos, kurią skaitytojams dovanoja Gendrutis Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gendrutis Morkūnas su knyga Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gendrutis Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Radiacinė sauga ir radioaktyviųjų atliekų tvarkymo technologijos" perkama kartu