0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Radiacinė sauga? Tai labai paprasta

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (7%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Radiacinė sauga? Tai labai paprasta


2021-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Radiacinė sauga? Tai labai paprasta" aprašymas

Lietuvos pašonėje pradėjo veikti Astravo atominė elektrinė, kuri kelia grėsmę ir mūsų šaliai, ypač sostinei Vilniui. Gyventojams išdalintos jodo tabletės, socialinė reklama informuoja, kaip elgtis, jei įvyktų nelaimė, kaip kitados Černobylyje. Apie apsaugą nuo jonizuojančiosios spinduliuotės verta žinoti kiekvienam, o geriausiai apie tai gali papasakoti šios srities specialistas, koks ir yra šios knygos „Radiacinė sauga? Tai labai paprasta“ autorius – fizinių mokslų daktaras Gendrutis Morkūnas. Jis paprastai ir vaizdžiai rašo apie radiacinę saugą, kuri susijusi ne tik su atomine energetika, bet ir su moderniomis branduolinėmis technologijomis, skirtomis žmogaus gerovei. Pateikdamas itin sugestyvius faktus, autorius bando išsklaidyti vis dar gajus mitus apie jonizuojančiosios spinduliuotės poveikį žmogui bei jį supančiam pasauliui. Pasakojimus papildo nuotaikingos Deimos Katinaitės ir Roberto Gritėno iliustracijos.

„Radiacinė sauga? Tai labai paprasta“ pirmąkart pasiekė skaitytojus 2004 metais, ir buvo įvertinta kaip geriausia mokslo populiarinimo knygų kategorijoje. Nepraradusi savo aktualumo, ji tapo pasiekiama naujoms skaitytojų kartoms.


  • Autorius: Gendrutis Morkūnas
  • Leidėjas: Kriventa
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094621468

Parašykite atsiliepimą apie "Radiacinė sauga? Tai labai paprasta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Gendrutis Morkūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Radiacinė sauga? Tai labai paprasta, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Radiacinė sauga? Tai labai paprasta aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Radiacinė sauga? Tai labai paprasta už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Radiacinė sauga? Tai labai paprasta? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gendrutis Morkūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Radiacinė sauga? Tai labai paprasta" perkama kartu