Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Radijo bangomis (CD)

18,83 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 18.83 InStock
Į krepšelį

Knygos "Radijo bangomis (CD)" aprašymas

Ketvirtajame "Sutaro" albume įrašyta XX a. pirmosios pusės lietuvių liaudies instrumentinė muzika muzika ir dainos, skambėjusios Lietuvos kaimuose ir miesteliuose. Smagūs šokių ritmai ir skambios šienapjūtės, karinės - istorinės, jaunimo meilės dainos skamba pritariant autentiškiems ir vėlesniiems pagamintiems instrumentams. Įrašyta Olandijos VPRO radijo studijoje Hilversume programos Gezamenlyke Zendere Peazens En Moddergat metu.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Sutaras
  • Išleidimo metai: 1998
  • ISBN ar kodas: SMF-003

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Radijo bangomis (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Radijo bangomis (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Radijo bangomis (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Radijo bangomis (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Radijo bangomis (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Radijo bangomis (CD)" perkama kartu