0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Radinių namelis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Radinių namelis


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 8.31 SoldOut
Knygos "Radinių namelis" aprašymas
Eikite, užeikite į šią knygą - ji tikras Radinių namelis!.. Ne! - erdvus ir talpus Rūmas, kuriame galite rasti tai, ko dar net nepametėte. Ne apie pigius blizgučius, žinoma, kalbu - jų šiame Rūme net įsivaizduoti neįmanoma, - o apie tikroje literatūroje randamas tikras vertybes: jautrumą, užuojautą, dėmesį kitam, gyvenimo džiaugsmą...
Ne bėkite, o eikite įdėmiai dairydamiesi širdimi, ir... turėtumėte išvysti šio Rūmo karalienę su trimis karūnomis, santūriai besišypsančią: „Neieškosit - nerasit!"
Apie ką aš čia kalbu?.. Aišku, apie rašytoją Vytautę Žilinskaitę, kuriai naujaisiais laikais vaikų knygų mylėtojai net tris kartus - 1997-aisiais, 2001-aisiais ir 2007-aisiais - uždėjo karūną už geriausią metų knygą vaikams bei paaugliams. Turėjo ji reikšmingų apdovanojimų ir iš anksčiau - pavyzdžiui, 1979 m. valstybinė premija už rinkinį vaikams Robotas ir peteliškė. Juk ir tos kūrybos nemažai: be geros šūsnies knygų suaugusiems, jauniesiems skaitytojams Vytautė Žilinskaitė sukūrė tris apysakas pasakas - Kelionė į Tandadriką (1984), Tik niekam nesakyk (1988), Tiputapė (1996), apysaką Kintas (2006) ir bemaž dešimt trumpesniųjų pasakų bei apsakymų rinkinių. Jūsų rankose - tų trumpesniųjų kūrinių rinktinė. Arba, kitaip sakant, - tai, kas geriausia, reikšmingiausia. Jaučiu, jog išeidami iš šio literatūros Rūmo, atsigręšite maloniai nustebę: kokią puikią, kokią didžią vaikų rašytoją turime! Ir todėl, anot Bebaimio slieko, „sakykit, ką norit, o pasaulis puikus ir nuostabus!"
Kęstutis Urba

  • Autorius: Vytautė Žilinskaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955384915

Parašykite atsiliepimą apie "Radinių namelis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Radinių namelis, kurią skaitytojams dovanoja Vytautė Žilinskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytautė Žilinskaitė su knyga Radinių namelis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Radinių namelis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautė Žilinskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Radinių namelis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Radinių namelis" perkama kartu