⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Raganiukė Gūdžiojoje girioje

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raganiukė Gūdžiojoje girioje" aprašymas

Tą šeštadienį link Gūdžiosios girios atskriejo kažkas keisto... Mažas, lopiniuotas balionas su arbatinuku vietoj krepšio. Įsipainiojo į gervuogių krūmus ir įstrigęs sustojo. Arbatinuko dangtelis su trenksmu atsidarė. Laukan išsiropštė maža, susivėlusi būtybė. Siaubingai įsiutusi. Apsitaisiusi vasariškai ir su kepuraite, iš kurios stirksojo žaliuojantys dvišakiai ragiukai. Kas tai? Po šimts kankorėžių!

Tai juk raganiukė! Gūdžiosios girios gyventojai nė neįtaria, kas jų laukia.


Iš slovėnų kalbos vertė Gabija Kiaušaitė


  • Autorius: Jana Bauer
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094413261

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raganiukė Gūdžiojoje girioje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raganiukė Gūdžiojoje girioje", kurį pristato Jana Bauer. Siūlome ne tik išsamų "Raganiukė Gūdžiojoje girioje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jana Bauer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raganiukė Gūdžiojoje girioje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raganiukė Gūdžiojoje girioje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raganiukė Gūdžiojoje girioje" perkama kartu