-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Raganos

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-11-30 Jurgita

Tikrai puiki knyga 10-12 m. vaikams! O taip pat ir suaugusiesiems :)


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 99 SoldOut

Knygos "Raganos" aprašymas

Pasaulio vaikų pamėgtas žymaus anglų rašytojo kūrinys apie berniuką, netikėtai tapusį slapto tikrų raganų susirinkimo liudininku.
Gali gyventi kaimynystėje su ragana ir net neįtarti, kas ji tokia. Nes TIKROS RAGANOS niekuo nesiskiria nuo paprastų moterų, užtat vaikams jos labai pavojingos! Laimė, šiame pasakojime berniuko senelė žino, kaip atpažinti raganas. Tačiau netgi tai ne visada padeda susidoroti su šlykščia raganų paderme.
„Raganos" - viena populiariausių pasaulinį pripažinimą pelniusio vaikų rašytojo knygų.Kiti taip pat domėjosi


2017-11-30

Tikrai puiki knyga 10-12 m. vaikams! O taip pat ir suaugusiesiems :)

2011-01-12

Pati geriausia mano skaityta sio autoriaus knyga (skaiciau daug daugiau knygu nei isversta i lietuviu kalba), ir gal apskritai pati geriausia knyga vaikams kiek skaiciau.

Parašykite atsiliepimą apie "Raganos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raganos", kurį pristato Roald Dahl. Siūlome ne tik išsamų "Raganos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roald Dahl. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raganos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raganos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raganos" perkama kartu