-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)" aprašymas

Raganosių pilnas dangus! Tik jie ne pūkuoti ir ne rožiniai – kabo lyg riebūs audros debesys virš manęs ir nė neketina trauktis. Bandau vengti Jašaro, ir mokykloje tai beveik pavyksta. Stengiuosi, kad tu, Janai, nieko nesuprastum. Juk patinki man, ir aš nenoriu tavęs prarasti.

Keturiolikmetė Lėja devintame danguje! Pagaliau jiedu su Janu – pora. Deja, ji jaučiasi visai ne taip, kaip įsivaizdavo. O ir pasikalbėti apie tai nėra su kuo. Kas belieka? Tenka toliau rašyti ilgiausią ir gėdingiausią pasaulyje meilės laišką…

Visos pasakojimo dalys:

Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)
Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)
Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)

Iš anglų kalbos vertė Elena DapkūnaitėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)", kurį pristato Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Siūlome ne tik išsamų "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)" perkama kartu