0

Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams

Kaina internetu: 3,79 €
Kaina knygyne: 4,29 €*
Sutaupote: 0.50 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786090141717

2020-10-31 3.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams " aprašymas

Priešmokyklinio ugdymo pedagogės Daivos Gedvilienės parengta užduočių knygelė supažindins vaikus su raidėmis ir pasiūlys smagių užduočių 5–6 metų vaikams.

Užduotys susijusios su įvairiais gebėjimais: jau pažįstantys raides vaikai galės mokytis jas užrašyti ir nuspalvinti paveikslėlius, kurių žodžiai prasideda nurodyta raide. Raidžių knygelėje gausu įvairiausių užduočių: rasti nurodytas raides, pereiti labirintus, išspręsti raidžių sudoku ir spalvinti. Juk mokytis galima smagiai!

Parašykite atsiliepimą apie "Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Abėcėlė

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams , kurį parašė Daiva Gedvilienė. Siūlome ne tik išsamų Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Daiva Gedvilienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams . Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Raidės. Užduotys 5-6 metų vaikams " perkama kartu