⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 16,49 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 16.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)" aprašymas

Ši iliustruota vaizdinė mokomoji priemonė tiks ir priešmokyklinukams, ir pirmokams.

Vienai raidei skiriamas visas A3 dydžio plakatas. Jame pateikiama spausdintinio ir rašytinio pavidalo raidžių pora – didžioji ir mažoji raidės. Kaip pradėti rašyti raidę, nurodyta rodyklėmis. Toliau plakate spausdintinėmis ir rašytinėmis raidėmis parašyti trys ta raide prasidedantys žodžiai. Rašytinių žodžių pavyzdžiai pateikti tarp sąsiuvinio linijų. Visi trys žodžiai iliustruoti nuotraukomis.

Atskirame A3 dydžio plakate išdėstyta lietuvių kalbos abėcėlė – rašytinių ir spausdintinių raidžių poros. Čia balsės išskirtos mėlyna spalva, o priebalsės – raudona. Penki papildomi plakatai skiriami skaičiams nuo 1 iki 10. Kiekvienas skaičius išreikštas iliustracijomis ir parašytas žodžiais spausdintinėmis ir rašytinėmis raidėmis.

Rinkinį sudaro 35 standūs A3 dydžio (29,7 x 42 cm) plakatai, iš jų – 29 visų abėcėlės raidžių plakatai, 1 abėcėlės plakatas, 5 skaičių plakatai. Linkime smagaus bendravimo su raidėmis ir skaičiais!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 30x42
  • ISBN ar kodas: 9789955229391

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raidžių ir skaičių plakatai (35 standūs A3 formato plakatai)" perkama kartu