TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams

Kaina: 1,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams" aprašymas

Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams.

Labas, nuostabusis vaike! Šioje knygelėje tu rasi visas abėcėlės raides, linksmus piešinius, kurie laukia kada tu juos nuspalvinsi. Pasidrožk pieštukus, patogiai įsitaisyk ir nerk į smagią raidžių ir spalvinukų kelionę.


  • Autorius: Živilė Kalasauskaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 22x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090142790

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Raidės spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams", kurį pristato Živilė Kalasauskaitė. Siūlome ne tik išsamų "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Živilė Kalasauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Raidžių slėpynės. Ieškok raidžių ir spalvink. 5-7 metų vaikams" perkama kartu