0

Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone

  • Leidėjas: Fotosąjūdis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786099531724

2021-02-28 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone" aprašymas

2018 metais pasirodė knyga vaikams „Rainiuko Pikselio kelionės po Lietuvos miestus“. Ji buvo pamėgta tiek vaikų, tiek suaugėlių. Gavo prestižinį Lietuvos rašytojų Sąjungos apdovanojimą! Autorius, įkvėptas sėkmės, parašė antrąją knygos dalį "Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone", kurioje skaitytojas vėl turės progą susitikti su pamėgtais pirmosios knygos herojais, taip pat susipažinti su naujais. Svarbiausieji jų - rainiukas Pikselis ir pradinukas Petriukas - neįtikėtinų nuotykių dėka tapę socialinių tinklų žvaigždėmis.

... Meras, irgi Katinas (ir jau seniai), spręsdamas opiausią Lietuvos problemą „dingstantys žmonės" (dingę žmonės „atsiranda" svečiose šalyse), pasikviečia socialinių tinklų žvaigždes rainiuką Pikselį ir pradinuką Petriuką (jie išgarsėjo po neįtikėtinų nuotykių kelionėse po Lietuvos miestus), ir prašo juos vykti į antrą pagal lietuvių skaičių pasaulio miestą Londoną ir įkalbėti augintinius grįžti namo. Jiems čia bus sukaltos šuniukų būdelės ir aikštelės, kačiukų nameliai ir parkeliai, akvariumo žuvytėms – ežeriukai ir tvenkinukai, kanarėlėms – soliariumai ir terariumai, visiems bus nemokamas gydymas ir „skani" pensija, kai jau senatvė! Tada paskui augintinius, pasak Mero, grįš ir jų augintojai, ir Lietuva įsiklestės.

Londone Pikselio ir Petriuko laukia ne tik tolima giminaitė Petronėlė, pažintis su Londono katinu Breksitu, bet ir Pomidorinių gauja, kurios piktasis vadas Krikštatėvis sieka pagrobti Petriuką ir sužinoti kažkokią PASLAPTĮ – sužinojęs šią paslaptį mafijos tūzas taptų Pasaulio Valdovu. Jį ir jo gaują seka legendinė anglų žvalgybos agentūra MI6 ir specialusis agentas pusbrolis Garfildas. Trafalgaro aikštėje įvyksta triukšmingas visos Jungtinės Karalystės lietuvių kilmės augintinių susirinkimas. Po jo prapuola Petriukas...

„... Baltijos jūroje pastebėtas piratų laivas! Regis, jis suka į Klaipėdą. Kas tai? Juk istorijos mokytoja sakė, kad paskutinis plėšikas Lietuvos kraštuose buvo svieto lygintojas Tadas Blinda?"

Kokia ta didžioji paslaptis, kaip bus išvaduotas Petriukas, ar augintiniai ir jų augintojai tikrai grįš į Lietuvą, sužinosite netrukus...

Knygoje "Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone" nemažai edukacinių elementų – schemos, žemėlapiai, Londono objektų aprašymai ir piešiniai. Autorius lengvai, su jam būdinga nedidele ironijos doze aprašo istorinius, turistinius, geografinius, socialinius ir kitus Londono objektus. Todėl vaikams pateikta medžiaga lengvai įsiminama ir įsisavinama. Perskaitę šią knygą vaikai bus įvertinti savo geografijos mokytojų!

Knyga „Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone" yra keliasluoksnė – patys mažiausi skaitytojai galės „skaityti" knygą piešinukais, kurių knygoje yra labai daug ir jie gražūs kaip Volto Disnėjaus filmai ir komiksai (piešinius kūrė nereali animatorė Rita Anskaitienė). Didesnieji – skaityti knygos tekstą ir, jei per sunku ar neįdomu, nekreipti dėmesio į geografines, istorines ar turistines nuorodas. Na, o vyriausiasis skaitytojas (kokių 10-14 metų) su malonumu ir edukacine nauda paners į visus nuotykingus knygos sluoksnius.

Parašykite atsiliepimą apie "Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone, kurį parašė Gintaras Kaltenis. Siūlome ne tik išsamų Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gintaras Kaltenis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Rainiuko Pikselio ir pradinuko Petriuko nuotykiai Londone" perkama kartu