Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-05-15 Juana

Kabala- tai laimingo gyvenimo raktas, skirtas visai zmonijai. Linkiu kiekvienam is jusu atrasti kabala.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 14.45 SoldOut

Knygos „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“ aprašymas

Iš anglų kalbos vertė Asta Čepukaitė.
Raktas į kabalą pateikia apmąstymų apie gyvenimo, kančių prasmę, likimo valdymą, gyvenimo kelio, tobulybės paieškas, egoizmą, tikrojo „aš“ suradimą, sielą ir kūną, reinkarnaciją, tikėjimus, maldą ir atsakymą į amžiną klausimą, iš kur atėjome ir kur einame. „Iki 1995 metų buvau užsiėmęs kabalistinių grupių kūrimu visame pasaulyje. Pasipylė klausimai, jų vis gausėjo, kol tapo nebeįmanoma atsakinėti įprastais laiškais. Todėl nusprendžiau sukurti interneto svetainę, atsakyti visiems klausiantiems ir kartu pateikti bendresnių žinių apie žmogų ir jo egzistavimą pasaulyje. Tinklapis buvo greitai pildomas, tobulinamas ir šiandien per mėnesį jame apsilanko daugiau nei milijonas žmonių iš įvairių pasaulio kampelių. Jie domisi informacija apie kabalos metodiką ir būdais, kaip tvarkyti savo gyvenimą, pateikia daugybę tiek asmeninių, tiek bendrų klausimų elektroniniu paštu ir diskusijų forumuose internete. Dažnai susitinku ir su naujais žmonėmis – per paskaitas ar neoficialius pokalbius – kurie dar neatrado šio vertingo metodo, net jeigu klausimas „Kokia mano gyvenimo prasmė?“ dega kiekvieno jų širdyse. Visi jie ieško aiškaus, mokslinio, suprantamo atsakymo. Todėl nusprendžiau surinkti ir paskelbti forumuose susikaupusią medžiagą. Iš gausybės medžiagos atrinkau klausimus ir atsakymus, kuriuos skaitydamas kiekvienas galės žengti pirmuosius žingsnius su kabala.“

Apie autorių
Michaelis Laitmanas (filosofijos mokslų daktaras, biokibernetikas) – mokslininkas kabalistas, ontologijos ir pažinimo teorijos profesorius, Pasaulinės kabalos akademijos ir J. Ašlago kabalos tyrimo instituto (Ashlag Research Institute, ARI) – pelno nesiekiančių organizacijų, kurios užsiima kabalos mokslo tyrinėjimais ir šviečiamąja veikla,


  • Autorius: Michael Laitman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 454
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955245421

2009-05-15

Kabala- tai laimingo gyvenimo raktas, skirtas visai zmonijai. Linkiu kiekvienam is jusu atrasti kabala.

2008-01-31

Knyga, norintiems suprasti Kabalos moksla. Raktas i visus Jusu klausimu atsakymus.

2007-12-14

Egle, nebutinai nusivylusiems :)

2007-06-25

Tai nuostabi ir pati svarbiausia knyga tiems,kurie yra daug kuo nusivylę,ieško esmių esmės ir svarbiausio gyvenime atsakymo į klausimą: kodėl aš gyvenu čia,Žemėje,koks mano gyvenimo tikslas,prasmė,kodėl taip,o ne kitaip susiklostė mano gyvenimas.

Parašykite atsiliepimą apie „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Michael Laitman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Laitman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Raktas į kabalą (klausimai ir atsakymai)“ perkama kartu